Coronavirus: دانش آموزان در گیر میلان رسیدن از طریق ویدیو در Facebook

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Ruchika Goswamy | میلان پونا | منتشر شده در تاریخ: مارس 18, 2020 2:00:42 am

coronavirus, coronavirus in italy, Indian students in italy, italy coronavirus, indian students stranded in rome, coronavirus india پیراپزشک پیاده روی به بیرون از چادر بود که در مقابل بخش اورژانس از کرمونا بیمارستان شمال ایتالیا. (AP Photo/فایل)

در مواجهه با 200-300 یورو جریمه برای پله در خارج از خانه و وحشت گسترده در سراسر یک دانشجوی هندی در گیر میلان در زمان به Facebook در روز سه شنبه به درخواست تجدید نظر به دهلی نو کمک کند.

همراه با ویدئو 23 ساله Shakib احمد ارسال یک پیام گفت: “لطفا به ما کمک بازگشت به هند است. ما دو دانش آموزان هندی در گیر قفل شده #میلان. هیچ کس به ما کمک می کند. هیچ اطلاعات قابل دسترس در هر پرواز به #هند است.”

بخوانید | کارناتاکا دختر وزیر در گیر رم همراه با 60 دانش آموزان دیگر پنجه نرم می کند برای کمک به

در این ویدئو احمد, یک دانش آموز از جهت هنر و دیگری 24 ساله هندی که نمیخواستند به نام صحبت در مورد وضعیت و مراحل آنها گرفته اند و سعی در پرواز بازگشت به هند است.

با توجه به مارس 16, سفر, مشاوره برای Covid-19 بود که صادر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده: “سفر از مسافران از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا و ترکیه و بریتانیا به هند ممنوع است با اثر از 18 مارس سال 2020 است. هیچ هواپیمایی باید هیئت مدیره یک مسافر از این کشور به هند با اثر از 1200 به وقت تهران در روز 18 مارس سال 2020….”

صحبت به هند اکسپرس احمد گفت: در کل کشور او در قفل شده بود اما حس وحشت قابل لمس بود. “من امن هستم اما برای چه مدت ؟ ما نمی تواند بیرون رفتن و ما را جریمه خواهد شد بین 200-300 یورو…”

هر هندی در ایتالیا که مایل به پرواز خواهد شد نیاز به یک گواهی که اعلام آنها را رایگان از Covid-19 عفونت است. “من شده اند با پر کردن فرم ثبت نام پس از 6 مارس… در 13 مارس رسمی از MEA اظهار داشت در توییتر که بلند کردن برنامه ریزی شده است برای مردم گیر در میلان با ظرفیت 250 مسافر…. من زندگی می کنند 50 کیلومتری از فرودگاه و من فقط می تواند ترک پس از آن تایید شد. من می دانستم که برخی از مردم از جنوا که سوار پرواز, اما من می توانم نیست,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>