Coronavirus مراحل را برای مقابله با آن می تواند به زودی وارد NCERT متون

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو

Coronavirus عظیم مبارزه جهانی برای مبارزه با آن و اطلاعات مورد مشابه مسری آفات قرار است به ورود به NCERT کتاب های درسی به عنوان هند بالا مدرسه آموزش و پرورش بدن با این نسخهها کار به تجدید نظر در آن مواد در هماهنگی با زمان.

شورای ملی آموزش و پرورش آموزش و پژوهش (NCERT) در حال حاضر به آغاز مراحل را به تجدید نظر در آن حداقل یک دهه قدیمی چارچوب برنامه درسی ملی (NCF).

NCERT مدیر Hrushikesh Senapati گفت که این شورا سعی خواهد کرد به contemporise آن درسی که قطعا به معنی اضافه کردن اطلاعات در مسری آفات مانند Covid-19 (بیماری ناشی از coronavirus) محاسباتی تفکر علمی و تلاش مانند هند تحقیقات فضایی سازمان Mangalyaan پروژه.

“هنگامی که ما تجدید نظر در برنامه درسی ما قطعا تجدید نظر در آن در نظر داشتن اطلاعات جدید است که نیاز به منعکس شده در آن است. بدون شک در مورد آن” Senapati گفت.

در این فن آوری در مقابل او اضافه کرد: این امر قطعا به معنای تمرکز بر Isro را Chandrayaan و Mangalyaan هند را با خود به فضا برد و محاسباتی تفکر است.

“بر سلامت مقابل ویروس های جدید, چگونه به نگه داشتن خود جا … همه این خواهد بود وجود دارد. به حدی که چگونه به مبارزه با بیماری ها وجود دارد اما هنوز هم ما سعی خواهد کرد به ارائه آن بهتر” به NCERT رئیس گفت.

او اضافه کرد که او معتقد است آگاهی عمومی باید از مهد کودک های سطح خود را.

“چگونه برای شستن دست های خود را به عنوان مثال این چیزی است که هر کس باید بدانید در مورد. جزئیات بیشتر را می توان وجود دارد در کلاس های بالاتر,” Senapati اضافه شده است.

او افزود که NCERT سعی خواهد کرد به بالا شامل دانشمندان در تلاش خود را به contemporise درسی.

بالا NCERT رسمی گفت که به دلیل مستند کودکان و والدین صرف زمان بیشتری را با هم و این سازمان در تلاش است به کامپایل یک لیست از فعالیت ها و دستورالعمل در مورد چگونه این زمان را می توان با استفاده از سازنده.

“ما در حال تلاش به آمده تا با چیزی است که در خط با NCERT است نتایج یادگیری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>