Coronavirus: وزیر ورزش توصیه می کند کشور ورزشکاران به لرزش دست در دست…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

وزیر ورزش Kiren Rijiju در روز پنج شنبه هشدار داد کشور ورزشکاران به احتیاط اضافی در پی مرگبار شیوع کروناویروس گفت: آنها باید از دست دادن و تماس نزدیک در حالی که mingling با مردم است.

“من توصیه ما ورزشکاران و شهروندان عادی نیز به مراقب باشید در حالی که mingling با افراد مختلف. برای مدتی آن را مطلقا لازم نیست به لرزش دست و یا در آغوش گرفتن” Rijiju توییتی.

“ما می توانید مدیریت سنتی ما با ناماسته, سلام Jai Hind و محلی بسیاری از کلمات برای سلام!” دولت گفته بود که سلامت ورزشکاران باید در اولویت آن را به عنوان توصیه می شود ورزش های ملی فدراسیون (NSFs) به ورزش احتیاط در حالی که برنامه ریزی خارجی مسابقات و آموزش نانامی به بازی در نظر شیوع کروناویروس.

در هند 29 موارد مثبت گزارش شده تا کنون از جمله 16, ایتالیایی, گردشگران است. جهان بیش از این ویروس تاکنون بیش از 3000 زندگی علاوه بر آلوده کردن بیش از 90000 نفر است.

در یک مشورتی صادر شده توسط ورزشی اقتدار هند (SAI) به تمام NSFs روز چهارشنبه گفت: این ورزشکاران بهداشت اول می آید.

“… در نور از شیوع Coronoavirus در چندین کشور از جمله برخی از موارد گزارش شده در هند دولت توصیه کرده است تمام ورزش های ملی فدراسیون به ورزش احتیاط در حالی که برنامه ریزی خارجی مسابقات و آموزش برای تیم و فردی ورزشکاران” SAI گفت: در مشورتی.

این وضعیت فوق العاده ای را مجبور کرده است تا یا لغو و یا به تعویق افتادن بسیاری از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان در المپیک سال و SAI گفت: در حالی که این درک اهمیت این سال آن را نیز می خواهد این فدراسیون به دنبال سازمان بهداشت جهانی (WHO) دستورالعمل.

در حالی که هند قرار است میزبان یک تیراندازی جام جهانی از 15 مارس یک بسکتبال 3×3 بسکتبال المپیک مقدماتی مسابقات بود که روز چهارشنبه به تعویق افتاد با توجه به بیماری کشنده است که تحت تاثیر بسیاری از کشورها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>