Coronavirus: شش گروه است که در سفر به دهلی نو Vizag تست مثبت در Andamans & Nicobar

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط عشا Roy | دهلی نو | به روز شده: مارس 28, 2020 7:38:19 am

Coronavirus, India Lockdown, coronavirus india, coronavirus india update, covid 19, indian express به دلیل زیست محیطی و جمعیتی حساسیت, Andaman and Nicobar Islands— صفحه اصلی به پنج نفر از ترین هند “به ویژه آسیب پذیر و گروه های قبیله ای”—در میان برای اولین بار در کشور به قفل کردن. (عکس)

در دو روز گذشته شش COVID-19 موارد مثبت همه بخشی از 13 عضو گروه که در سفر به ویساکاپاتنام و دهلی نو گزارش شده در Andaman and Nicobar Islands.

گروه رفته بود به ویساکاپاتنام توسط کشتی در ماه فوریه گرفته شده و سپس با قطار به دهلی نو در مارس 18. در مارس 24, شش نفر از اعضای گروه در زمان Vistara پرواز به پورت بلر از طریق کلکته در حالی که دیگری در زمان نیلی پرواز.

Dr خوابیدن روی, مشترک, وزیر, بهداشت, Andaman and Nicobar Islands و منطقه گره افسر COVID-19 پاسخ گفت: آنها گرفته شد و به انزوا تسهیلات در ورود به آنها نشان داد “علائم خفیف”.

دیگر اعضای این گروه هستند و در عین حال به بازگشت.

“بیماران به ما گفت که آنها رفت و به Nizamuddin Dargah در دهلی نو برای حضور در جماعت. در پرس و جو متوجه شدیم که کسی که بعد از درگذشت در سرینگر کرده بود با حضور در این جمع فقط نه روز قبل از این گروه رفت وجود دارد,” او گفت:.

به دلیل زیست محیطی و جمعیتی حساسیت, Andaman and Nicobar Islands— صفحه اصلی به پنج نفر از ترین هند “به ویژه آسیب پذیر و گروه های قبیله ای”—در میان برای اولین بار در کشور به قفل کردن.

گروه رفته بود به ویساکاپاتنام توسط کشتی در ماه فوریه گرفته شده و سپس با قطار به دهلی نو در مارس 18. در مارس 24, شش نفر از اعضای گروه در زمان Vistara پرواز به پورت بلر از طریق کلکته در حالی که دیگری در زمان نیلی پرواز.

“ما به اندازه کافی لوازم پزشکی و دنده محافظ برای چند هفته آینده, اما نیاز به مصادره بیشتر پس از آن گفت:” دکتر Roy.

“یکی از منابع اصلی امرار معاش در جزایر گردشگری است و ما بسته که دو ماه پیش. بسیاری از قبایل را کمی تعامل با جهان خارج به هر حال ما باید به طور کامل متوقف شد هر چه تعامل وجود دارد. جزایر مسکونی توسط این قبایل به طور کامل جدا شده” گفت: Chetan Sanghi, رئیس, منشی, Andaman & Nicobar Islands.

دولت متوقف شد بهره برداری از تمام کشتی و هلیکوپتر و هواپیما ● بین سلیمان یک هفته پیش. آن را نیز متوقف ماهیگیری تجاری.

“سطح تعامل با غیر قبایل متفاوت از قبیله به قبیله. ما یک گره افسر/ مترجم برای هر قبیله ای مستعمره در یک جزیره; سه-چهار نمایندگان قبیله تعامل با گره افسر. قبایل دستور داده شده است به عقب نشینی به داخل جنگل های جزیره خود را و می آیند برای چند هفته” گفت: قبایل رسمی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>