Coronavirus نشان می دهد که تمدید دوره کمون در کرالا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کرالا تصمیم به تنظیم 28 روز دوره کمون ویروس اگر چه سازمان بهداشت جهانی (WHO) پیشنهاد کرده بود 14 روز مدت پرداخت می شود پس از این ویروس شروع به نشان دادن یک دیگر دوره کمون می گویند کارشناسان بهداشت و درمان.

در ابتدا بسیاری از سوال این اما دولت در بخش بهداشت و درمان نگهداری می شود که فرمت شد به معنای آن را مضاعف مطمئن است که بدون علامت شخص یا نگران بیمار عفونی به طور کامل. برخی از های اخیر موارد نشان می دهد دولت درست بود – حداقل در هفت مورد باید به نور آمده است که نشان می دهد بیماران قرارداد ویروس 18 تا 26 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

دنبال coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا.

کسی که تا به حال بازگشت به Kannur از دبی تا به حال آزمایش مثبت پس از 26 روز از ورود خود را. در Pathanamthitta یک دانش آموز که در سفر در یک محفظه که در آن برخی از Tabligi Jammat اعضا نیز حضور داشتند آزمایش مثبت پس از 22 روز از سفر خود را. تحت نظارت او باقی مانده است بدون علامت در سراسر اما مثبت تبدیل زمانی که او مشاهده شد دوره مورد به پایان است.

غیر معمول رفتار این ویروس را ترک کرده است overworked سلامت کارگران نگران است که آنها در حال اجرا در برابر زمان برای پهن کردن منحنی. در روز سه شنبه هشت نفر تست مثبت اما تعداد مرخص شد 13.

یک فرد آزمایش مثبت در روز چهارشنبه به تعداد کل بیماران مبتلا به 387 در دولت که 211 شده اند مرخص 173 تحت درمان و سه نفر فوت کرده اند.

“زمانی که برای اولین بار چند موارد گزارش شده در کشور ما به دنبال مشاوره از کارشناسان و گفتند آن را همیشه امن نگه دارید تمدید دوره کمون. بنابراین ما در زمان تصمیم گیری در 28 روز. حتی کسانی که مرخص شد نیز گفت: مطابق با 14 روز قرنطینه در خانه های خود. ما نمی خواهید را به هر گونه شانس” گفت: دولت وزیر بهداشت K K Shailaja.

کارشناسان می گویند در 90 درصد موارد دوره کمون ممکن است درست اما در 10 درصد شانس وجود دارد از انحرافات. از آنجا که بسیاری از آنها تحت نظارت آنها همچنین با رد احتمال انتقال محلی.

“این یک ویروس جدید و رفتار خود را هنوز به طور مسلم به طور کامل. بنابراین ما نیاز به تست های بیشتر. افرادی که در زیر مشاهده باید بررسی شود. از آنجا که هیچ واکسن و انزوا و تست بهترین راه برای بررسی آن گفت:” دکتر ب Ramankutty یک متخصص سلامت.

افرادی که از خارج از کشور و کشورهای دیگر توصیه شد برای رفتن به صفحه اصلی قرنطینه و گفته شد که اگر آنها نشان می دهد علائم در طی این مدت آنها خواهد بود تست شده و به بیمارستان منتقل در مورد آزمون تبدیل شده مثبت است. در Pathanamitta پرونده او بدون علامت و حتی پس از او آزمایش مثبت در 6 آوریل گفت: منطقه افسر پزشکی دکتر N Sheeja.

“ما نمی توانیم قطعی دوره کمون به یک ویروس جدید شبیه به این. در ووهان همچنین برخی از موارد بریدن پس از 32 روز از انزوا. بنابراین ما باید مراقب باشید. ما واقعا عقب مانده در آزمون. ما زمان تست نرخ 19 به ازای هر میلیون نفر جمعیت دارد. نروژ در صدر لیست با نرخ 14,537 آزمون در هر میلیون پس از کره جنوبی در 7,353 و ما 1,647 دفاع کرد گرفته شد” گفت: یکی دیگر پزشکی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>