Coronavirus می بیند نامعلوم به تعویق افتادن آسیایی کشتی المپیک مقدماتی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آسیایی مقدماتی المپیک برای کشتی بود که برگزار می شود از مارس 27 تا 29 در بیشکک قرقیزستان شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به طوری که برای مبارزه با گسترش coronavirus. مقدماتی تا به حال شده است در اصل در نظر گرفته شده برگزار می شود در X’ian چین در همان تاریخ قبل از اینکه معطوف به بیشکک با توجه به شیوع این ویروس کشنده در این کشور است.

هنگامی که تماس های کشتی فدراسیون هند (WFI) گفت که آن است که هنوز برای دریافت هر گونه ارتباطات رسمی از قرقیزستان و یا ورزش جهانی حاکم بر بدن-ایالات جهانی کشتی (UWW) — در مورد این موضوع. “ما با ارسال نامه ای به UWW و ما در حال انتظار برای پاسخ خود را. تا زمانی که ما دریافت هر گونه ارتباطات رسمی در این موضوع از بین المللی بدن ما نمی خواهد بود قادر به گرفتن هر گونه اقدام” WFI معاون وزیر Vinod تومار گفت: سرپرستان.

اما یک گزارش در قرقیزستان اخبار آژانس تایید همان.

“در یک جلسه عملیاتی به رهبری مدیر آژانس دولتی kanat را از دست Amankulov آن بود تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن تعدادی از مهم بین المللی ورزشی حوادث برنامه ریزی شده در قرقیزستان به تاریخ بعد گفت:” قرقیزستان را اداره دولتی برای جوانان فرهنگ فیزیکی و ورزش از جمهوری قرقیزستان در توجه به گزارش آژانس.

هند کشتی گیران که از آن ساخته شده به تیم بود که برای رفتن به بیشکک برای مقدماتی خود را ادامه خواهد داد آموزش در کشورهای خارجی برای زمان حال گفت: تومار. در حالی که frestyle کشتی گیران را در مجموعه ای برای آموزش در Makachkala, روسیه, زنان کشتی گیران خواهد بود آموزش در کیف اوکراین است. این Greco Roman کشتی گیران خواهد بود آموزش در باکو, آذربایجان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>