Coronavirus: مدارس و سینما و سالن های بسته تا 31 مارس در هاریانا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | به روز شده: 15 مارس سال 2020 11:53:22 pm

coronavirus, coronavirus cases in haryana, malls cinema halls shut in haryana, schools shut in haryana coronavirus, coronavirus news, haryana news, indian express دانشجو پوشیدن ماسک به عنوان آنها منتظر یک اتوبوس در بخش 10 Chandigarh در روز یکشنبه. (اکسپرس عکس: Kamleshwar سینگ)

این هاریانا دولت تصمیم گرفته است به سینما سالن های سالن های ورزشی و استخرهای شنا تئاتر باشگاه ها و کلوپ های شبانه در سراسر کشور تا مارس 31 نظر coronavirus عفونت تهدید.

همه مدارس در دولت نیز بسته باقی می ماند در طول این دوره است. این امتحانات در مدارس ادامه خواهد داد به عنوان در هر برنامه.

همچنین توده جمع بیش از 200 نفر باقی خواهد ماند و ممنوع در همه, مذهبی, اجتماعی, سیاسی, فرهنگی, ورزشی, شخصی, خانواده و حوادث در کشور است.

تصمیم به این اثر گرفته شد و در جلسه ای تحت ریاست وزیر منهر لعل خطار و وزیر بهداشت آنیل Vij امروز در اینجا به بررسی آمادگی وزارت بهداشت.

وزیر کارگردانی که از 2500 به 3000 تخت (حداقل 100 در هر منطقه) باید شناسایی و جداسازی بخش های راه اندازی در بيمارستان های دولتی از دولت است. او گفت: تعدادی از این تخت می تواند افزایش در شهرهای مجاور مانند دهلی Gurugram, روتک و ژججر. در حال حاضر 1,328 تخت شناسایی شده اند در 298 جداسازی بخش و منطقه-حکیم تنظیم قرنطینه مرکز ساخته شده است برای بیش از 3000 نفر است.

جدای از این حساسیت برنامه برگزار خواهد شد و در همه دولت ها و بیمارستان های خصوصی در دولت به حساس و موها پزشکان و همچنین کارکنان در مورد کوروناویروس.

Vij گفت: AYUSH گروه را سازماندهی 100 اردوگاه در کشور از دوشنبه در جایی دارو برای تقویت سیستم ایمنی بدن توزیع خواهد شد به مردم به صورت رایگان. دست sanitisers ارائه خواهد شد در آن دسته از ادارات دولتی که در آن مردم به صورت خود کار روز به روز در اعداد بزرگ است.

در ابتدا این کار انجام شود در هاریانا مدنی دبیرخانه و مینی دبیرخانه. جدای از این همه ارشد پزشکی افسران (CMOs) خواسته شده است برای اطمینان از نصب و راه اندازی sanitisers در دفاتر منطقه در مشاوره با معاون کمیسیون نگران است.

مدیر کل خدمات بهداشتی و درمانی (DGHS) خواسته شده است برای انتقال به تمام بیمارستان های خصوصی در کشور است که خدمات خود را می تواند مورد استفاده در صورت هر گونه نیاز است.

در Haryana, 2,876 افراد نگه داشته شده است در زیر مشاهده که 2,844 با یک سفر سابقه به کشورهای آسیب دیده بدون علامت هستند. همچنین 32 نفر از مناطق مختلف مانند امبلا Faridabad Gurugram, Hisar, کیتهل کرنال, ژججر, پلول, Panchkula, Rohtak سیرسا و Yamunanagar با سفر تاریخچه به کشورهای متاثر شده بود اعتراف کرد که از 29 مرخص شده.

تا به امروز 57 نمونه فرستاده شده اند که 49 آزمایش منفی برای COVID – 19 و نتیجه هشت است در انتظار.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>