Coronavirus ترساندن: Punjab دولت برنامه کامل مستند برای دو هفته

نوشته شده توسط Kanchan Vasdev | Chandigarh | منتشرشده: مارس 22, 2020 9:17:58 am

Janata curfew, Janata curfew Punjab, Janata curfew in Punjab, coronavirus, coronavirus Punjab, coronavirus cases in Punjab, India news, Indian Express روز شنبه, Punjab ثبت بالاترین تک-بعد پرش از 11 مورد جدید.

دولت پنجاب در حال برنامه ریزی برای تکمیل مستند از دولت به مدت دو هفته شروع دوشنبه برای مبارزه با COVID-19 شیوع. در روز شنبه آن را ثبت بالاترین تک-بعد پرش از 11 مورد جدید.

اعلام شده است به احتمال زیاد ساخته شده پنج شنبه شب پس از “Janata حکومت نظامی” نامیده نارندرا نخست وزیر به پایان می رسد.

دبیر کل Karan Avtar سینگ گفت: همه موسسات در مناطق Nawanshahr و Hoshiarpur بسته شده اند در حالی که بخشی مستند دستور داده شده است در Jalandhar با اثر از ساعت 7 صبح در 22 مارس (یکشنبه) تا نیمه شب چهار شنبه, مارس 25 توسط منطقه دادرس. آن نیز توصیه شده است به تعطیل موسسات در کپورتهلا از دوشنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی. کارخانه های درگیر در تولید اقلام ضروری از جمله کارخانه های تولید آرد, خوراک گاو و پردازش مواد غذایی و داروسازی پزشکی نمی خواهد بسته شود با اجرای متناوب از کارگران و دیگر تدابیر پیشگیرانه او اضافه شده است.

دولت در حال حاضر هشدار معاون کمیسیون (DCs) از تمام مناطق مورد مستند. چند DCs اطلاعیه ها در مناطق خود بیان کرد که “Janata حکومت نظامی’ تمدید خواهد شد. در Patiala DC تمدید حکومت نظامی تا مارس 24 در حالی که در Bathinda آن تمدید شده است به مارس 27.”هیچ جنبش مردم اجازه خواهد داشت به جز برای خرید جیره غذایی و دارو است. همه چیز بسته شد به جز ملزومات گفت:” ی دولت اضافه کرد که هیچ گزینه ای جز رفتن پیش با این مرحله برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“همه به نظر می رسد به رفتن در همه جا. بهتر است برای انجام آن در حال حاضر به جای انجام آن پس از گسترش عفونت ، ” بارگیری اضافه شده است.

صحبت در مورد Janata مقررات منع رفت و آمد به نام ساعت از بارگیری گفت: “این به ما کمک خواهد کرد دیده بان وضعیت. ما قادر خواهد بود به یک قوی تر تصمیم فردا. رئیس جمهوری در حال برگزاری یک جلسه در این حساب.”

دولت گرفته است مراحل مقدماتی شامل تامین امنیت دو ماه بازنشستگی تامین اجتماعی به ارزش 296 تومان کرور روپیه خواهد شد که اعتبار در روز دوشنبه. آن را نیز پرداخت 3,000 تومان در هر ماه به هر کارگر ساختمانی به عنوان کمک های مالی. این امر مستلزم یک بار 100 تومان کرور روپیه بوده است. دولت خواسته است تا این گروه به اعتبار دو ماه تامین اجتماعی مستمری به ذینفع فورا.گندم توزیع خواهد شد در میان BPL خانواده های تحت امنیت غذایی عمل می کنند. پنجاب در حال حاضر بسته های آموزشی موسسات, هتل ها, رستوران ها, حمل و نقل عمومی و سایر خدمات است.

وزیر کاپیتان Amarinder سینگ در روز شنبه اعلام کرد تسکین فوری از 3000 تومان برای هر یک از تمام ثبت نام کارگران ساختمانی در دولت است.

پول منتقل خواهد شد به حساب های بانکی کارگران در روز دوشنبه در تلاش برای کاهش مشکلات مواجه توسط آنها را در پی شیوع کروناویروس آورده است که تمام فعالیت های ساخت و ساز در دولت متوقف شد.در مجموع 96 تومان کرور روپیه منتشر خواهد شد برای این منظور گفت: سخنگو اضافه کرد که کار گروه کارگردانی شده است که وزیر به اقدامات فوری برای اطمینان از انتقال توسط دوشنبه.

در همان زمان, کاپیتان Amarinder است به دادگاه تجدید نظر به کارگران ساختمانی را به تمام اقدامات پیشگیرانه و به شدت به دنبال پروتکل دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت و درمان برای بررسی گسترش این بیماری کشنده.اطمینان کارگران از همه ممکن است پشتیبانی برای آنها و خانواده های آنها در این زمان دشوار رئیس جمهوری گفت: دولت خود را متعهد به کمک به همه مضطرب بخش از جامعه که نه وسیله ای برای دفاع از خود در این برهه از محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

Janata تمدید مقررات منع رفت و آمد در Jalandhar, Bathinda, سنگرور

این Jalandhar دولت تصمیم گرفته است برای به اجرا درآوردن یک مستند مارس 22 تا 35.

معاون کمیسر Jalandhar Varinder کومار شارما گفت که در این مستند تمام موسسات تجاری در منطقه محرومیت چند مورد نیاز در بزرگتر منافع عمومی خواهد بود بسته شده است. افسران گفت: خدمات ضروری نیز مجاز است.

او اضافه کرد که هیچ کس اجازه داده می شود به تنبلی حرکت کردن و شدید عمل خواهد می شود در مقابل کسانی که نقض قوانین است.

Janata مقررات منع رفت و آمد در Bathinda خواهد بود از مارس 22 تا 27. در طول این روزها مغازه های داروخانه ها, گاو تغذیه مغازه ها باز باقی خواهد ماند گفت: B Srinivasan, DC, Bathinda.

در سنگرور, Janata مقررات منع رفت و آمد خواهد بود و از ماه مارس 22-25 گفت: DC Ghanshyam Thori.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر