Coronavirus ترساندن در Noida دو مدارس تعطیل: آنچه ما می دانیم تا کنون

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

صبح روز سه شنبه گزارش شد که یک مدرسه در Noida شده است بسته برای چند روز آینده به عنوان کودکان از دهلی نو که به تازگی آزمایش مثبت برای coronavirus مطالعه وجود دارد و قلم مدرسه در روز دوشنبه. یکی دیگر برتر مدرسه در Noida با صدور بیانیه ای گفت: این بسته باقی می ماند تا مارس 9 به عنوان یک اقدام احتیاطی.

“ما در حال sanitising این Shriram هزاره مدرسه به عنوان یک اقدام احتیاطی. چند نفر از دانشجویان این دانشکده با حضور در یک جشن تولد به میزبانی Coronavirus بیمار از دهلی نو در فوریه 28. ما به نام برای یک پدر و مادر’ جلسه به گسترش آگاهی در مورد این مسئله به طوری که هیچ بحرانی وجود دارد. ما در تماس با مقامات مدرسه و پدر و مادر به اطمینان حاصل شود که تمام نیاز اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط این افراد تحت تاثیر قرار” گفت: Dr Anurag Bhargava, افسر ارشد پزشکی Gautam Budh نگر.

یک سخنگوی Shriram هزاره مدرسه گفت که یک بیانیه رسمی صادر خواهد شد بعد از امروز.

نویدا را شیو ندار مدرسه بود یک ثانیه را اندازه گیری احتیاطی و بسته باقی می ماند تا مارس 9 .

“این تصمیم گرفته شده است به شیو ندار مدرسه تا 9 مارس به منظور پاکسازی ما فضاهای و به طور کامل حذف تمام دامنه برای گسترش بیشتر این ویروس” خواندن بیانیه رسمی از مدرسه.

با توجه به گزارش هایی که از دهلی نو به تازگی از سفر به ایتالیا و تشخیص داده شد برای این ویروس در دهلی RML (Dr Ram منهر Lohia) بیمارستان.

هند روز دوشنبه تایید کرد دو موارد مثبت coronavirus عفونت – یکی از سرمایه های ملی و دیگری در حیدرآباد.

“هر دو بيمار گزارش خود پس از آنها توسعه علائم. آنها آزمایش مثبت است. آنها پایدار هستند و از نزدیک نظارت” اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت.

حیدرآباد متخصصین و اهل فن تست مثبت

Coronavirus بیمار در حیدرآباد, Telangana تا به حال یک سفر سابقه به دبی, دولت, گفت:, و اضافه کرد که هر دو این موارد در حال حاضر با ثبات است.

24-year-old یک مهندس نرم افزار که با این نسخهها کار در بنگلور کار کرده بود با مردم از هنگ کنگ در دبی در ماه گذشته که در آن او مشکوک به قرارداد ویروس.

مرد رسیده بنگالور در حدود 20 فوریه و بعد از آن آمد به حیدرآباد در یک اتوبوس.

ترس مدتها راجستان

وجود دارد گزارش دیگری از یک مرد تست مثبت برای ویروس دولت مرکزی تایید نشده این مورد است.

کارناتاکا admin در حالت آماده باش

کارناتاکا وزیر بهداشت B Sriramulu گفته است که یک تیم پزشکی است که نظارت بر وضعیت سلامت تمام کسانی که باقی مانده بود با کروناویروس-آمار متخصصین و اهل فن که آزمایش مثبت است. Sriramulu نیز نامیده می شود یک جلسه از مقامات بالای بخش خود را امروز.

با آخرین تحولات تعداد کل coronavirus موارد در کشور کوه به پنج. هند پیشتر گزارش شده بود سه موارد مثبت coronavirus – همه در کرالا است. هر سه نفر از بهبود عفونت است.

دوازده کشور تحت اسکنر

هند در حال حاضر مشکوک ظهور خوشه موارد از ویروس و پا کرده است تا سطح آمادگی.

به عنوان بسیاری از 12 کشور تحت اسکنر برای امکان گسترش عفونت است. این کشورها شامل چین, مالزی, سنگاپور, تایلند, هنگ کنگ, ژاپن, کره جنوبی و ویتنام و ایتالیا نپال و ایران.

عظیم نمایش

در حالی که بیش از 10 اصلی و بیش از 50 جزئی بنادر سراسر کشور در حال نمایش به عنوان بسیاری از 21 فرودگاه نیز انجام نمایش.

بیش از 5 لاخ مردم شده اند به نمایش در فرودگاه در حالی که حدود 10 لاخ شده اند به نمایش در مرزهای بین المللی.

تشخیص

نمونه های مشکوک به عفونت ها تست شده برای رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) که با این نسخهها کار توسط تقویت DNA ویروس برای چک کردن در برابر coronavirus توالی.

کل ژنوم توالی نیز انجام می شود همراه با آزمایش نمونه خون برای حضور آنتی بادی علیه coronavirus.

علائم

شایع ترین علائم اولیه از COVID-19 تب و سرفه خشک و تنگی نفس – اساسا علائم شبه آنفولانزا.

کروناویروس در سراسر جهان

حدود 3000 نفر جان خود را از دست, در پی شیوع ویروس در چین است. خارج از چین وجود داشته است بیش از 8,800 موارد و 130 مرگ و میر با ثانویه شیوع بیماری در ایران و شمال ایتالیا.

بیش از 60 کشور تایید کرده اند موارد مثبت با عربستان سعودی تایید اولین مورد مثبت در روز سه شنبه.

در جای دیگر ویروس موارد گزارش شده برای اولین بار در تونس و اردن وجود دارد و 10 مورد جدید در کویت شش هر یک در عراق و بحرین چهار در قطر سه در لبنان در عراق و مورد دوم در مصر است.

تقریبا تمام کسانی که آلوده در خاورمیانه به تازگی در سفر به ایران شده اند و یا در تماس با کسی که شده است وجود دارد.

در ایران تعداد کسانی که آلوده افزایش 523 به 1,501 و مرگ و میر از این ویروس رز از 54 تا 66 با توجه به اخبار عرب.

یک تیم از سازمان بهداشت جهانی وارد تهران در روز دوشنبه با لوازم پزشکی, تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و آزمایشگاهی کیت به آزمون نزدیک به 100,000 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>