Coronavirus می رسد چینی زندان جرقه های جدید ترس از خوشه موارد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رمان coronavirus شیوع رسیده چینی زندان باعث نگرانی های تازه از مشابه بسته-منطقه خوشه موارد شکستن در دیگر زندانهای شلوغ در چین از جمله در منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور (XUAR).

با توجه به اطلاعات در دسترس ساخته شده توسط دولت حدود 450 زندانیان و پلیس آلوده شده اند در زندانها از جمله در بدترین ضربه هوبئی استان است.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش مسئولین 220 موارد covid-19 موارد در هوبئی. این کمیسیون توضیح داد که این کشور-شبکه گسترده ای در گزارش بیماری عفونی نبوده است حسابداری برای عفونت در این کشور در زندان تا کنون.

این NHC نیست به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد زندانها در هوبئی که در آن عفونت گزارش شده است.

این کشور گسترده مرگ و میر از شیوع رسیده است 2,239 فتح کرد گرفته شد توسط پنجشنبه نیمه شب با 120 مرگ و میر گزارش شده یک شبه. تعدادی از عفونت ها می ایستد در 75,500.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش شده 889 موارد جدید covid-19 سراسر کشور از 394 موارد گزارش شده 24 ساعت قبل از آن.

در اولین مورد از نوع خود بود و گزارش از این بیماری همه گیر مرگبار را در دسامبر حداقل 207 زندانیان و پرسنل پلیس در حال آلوده با covid-19 در شهرستان جینینگ در شرق استان شاندونگ چین.

Jie Weijun بالا رتبه بندی سیاستمدار در حزب حاکم کمونیست چین (CPC) بود که در بالا وزارت دادگستری رسمی در استان شاندونگ اخراج شد پس از این موارد گزارش شده است.

در یکی دیگر از زندان در شرق چین در استان ژجیانگ حداقل 27 نفر گزارش شده است.

شاندونگ مقامات در رسانه های محلی گفت که تقریبا 2,077 فتح کند گرفته شد مردم در Rencheng زندان – زندانیان پلیس و مقامات — در جینینگ مورد آزمايش قرار covid-19 فوریه.

حداقل 207 موارد covid-19 تایید شد; 200 زندانیان و هفت افسر پلیس.

اولین مورد تایید شده در زندان, افسر پلیس تشخیص داده شد در فوریه 13. به زودی پس از دو بیشتر افسران تشخیص داده شد.

این ویروس تا به حال پس از آن به سرعت گسترش از طریق زندان است.

از 14 فوریه به بعد همه مخاطبین از پرسنل پلیس و کارکنان جدا شد در هتل های تعیین شده در فوریه 15, زندانیان منتقل شده به سلول های تک, رسانه های محلی گزارش به نقل از مقامات

بیش از 22,300 افسران پلیس و دیگر پرسنل در سراسر استان آزمایش شده برای این ویروس در هفته گذشته و هیچ مشکوک یا تایید موارد گزارش شده به جز در جینینگ زندان است.

اما دغدغه ای که شبیه خوشه موارد می تواند در حال حاضر شکسته از جاهای دیگر در سراسر چین و اطلاعات در مورد چنین مواردی می تواند شده اند محدود شده است.

در منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور صدها نفر از هزاران نفر از اقلیت مسلمان اعضای جامعه قرار دارد و در بالا-امنیت اردوگاه که دولت خواستار “آموزش فنی و حرفه ای instititutes”. این اردوگاه ها می تواند آسیب پذیر است.

اعداد گزارش شده از سین کیانگ نگران کننده نیست اما تبعید اویغور گروه در حال حاضر صحبت کردن در مورد احتمال شیوع بیماری در اردوگاه ها در سین کیانگ.

در ضمن اولین واکسن برای covid-19 خواهد بود برای قرار دادن بالینی (انسانی) محاکمه در اطراف اواخر ماه آوریل در چین-معاون-علوم و فناوری وزیر زو ننپینگ گفت: روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>