Coronavirus: Punjab وزرای MLAs, IAS, IPS افسران متعهد به اهدای یک ماه حقوق به سانتی صندوق امداد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: مارس 23 سال 2020 10:24:14 pm

aap, aap on punjab government, punjab government, India news, indian express دولت بالاتر اداری و افسران پلیس نیز تصمیم به کمک خود را یک روز حقوق و دستمزد. (عکس)

پنجاب وزرای کابینه روز دوشنبه اعلام کرد به منظور کمک خود را یک ماه حقوق به وزیر ارشد صندوق امداد در مبارزه با کروناویروس.

دولت آزادی به نقل از وزیر امور پارلمانی Brahm Mohindra گفت: وزیران تصمیم به مشارکت در پیشنهاد وزیر Amarinder سینگ. “این یک ژست حسن نیت از پنجاب وزرا برای بیان همبستگی خود را با مردم از دولت در مبارزه با کروناویروس (COVID-19)” گفت: Mohindra.

این Shiromani Akali Dal (SAD) در روز دوشنبه همچنین اعلام کرد که این امر اهدای یک ماه حقوق و دستمزد به وزیر ارشد صندوق امداد برای کمک به دولت در تلاش های خود برای مبارزه با COVID-19 شیوع.

در بیانیه ای به رسانه های غم انگیز سخنگو گفت: تصمیم گرفته شد که حزب رئیس جمهور Sukhbir سینگ Badal برگزار شد بحث و گفتگو با نمایندگان مجلس و همچنین اعضای قوه مقننه بال در این مسئله است.

Sukhbir نیز صادر شده و همزمان به درخواست تجدید نظر به تمام رهبران حزب و کارگران را به کمک خود را ممکن است برای مقابله با این بیماری همه گیر. “این بار به چالش کشیدن برای بشریت است. ما نیاز به نگه داشتن خود را امن بلکه به نجات آمده از کسانی که رنج می برند از COVID-19. اجازه بدهید به ما کمک می کند در این تلاش برای نجات برادران دیگر ما را در هر راه ممکن است,” او گفت:.

او همچنین خواسته غمگین منطقه رئیس جمهور برای کمک به دولت های منطقه در این کار با رسیدن به پزشکان و بیماران در بیمارستان با آنها ارائه ماسک های هواکش و دارو و یا با تضمین رایگان ‘لنگر’ خدمات به نیازمندان است.

غمگین رئیس همچنین قدردانی از تلاش های قرار داده شده توسط Shiromani Gurdwara Parbandhak کمیته (SGPC) به کنار گذاشتن فضا برای قرنطینه امکانات مختلف ‘serais’. او گفت که او تا به حال فقط دریافت کلمه که SGPC تا به حال نیز آغاز ‘لنگر sewa’ به های مختلف بیمارستان های منطقه. او گفت: این روند بود که کارآمد و بیمارستان ها نیز خواهد بود که به زودی قادر به رویکرد gurdwaras در منطقه خود را برای ‘لنگر sewa’ به عنوان در هر نیاز خود را.

دولت بالاتر اداری و افسران پلیس نیز تصمیم به کمک خود را یک روز حقوق و دستمزد.

افسران IAS پنجاب کادر اعلام کرد که آنها تصمیم به کمک خود را یک روز حقوق و دستمزد به سانتی صندوق امداد برای کمک به کسانی که امرار معاش بود تحت تاثیر قرار به عنوان یک نتیجه از مقررات منع رفت و آمد اعمال شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

DGP Dinkar گوپتا گفت: تمام IPS و PPS افسران داوطلب شده اند به کمک آنها یک روز حقوق و دستمزد به پلیس صندوق رفاه.

در مجموع نزدیک به Rs 33.2 لاخ است به احتمال زیاد به کمک توسط 121 IPS و 809 PPS ماموران گفت: Gupta, و اضافه کرد که سهم خود را استفاده خواهد شد در شروع اقدامات رفاهی برای پرسنل پلیس که مکمل تلاش های دولت برای مهار این ویروس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>