Coronavirus: پولد تست برنامه ریزی شده در صفر-مورد مناطق برای دریافت تصویر واقعی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Abantika Ghosh | دهلی نو | به روز شده در: 9 آوریل سال 2020 8:53:27 am

استخر, تست می شود از طریق RT-PCR نه سرولوژی. (PTI)

فشار برای افزایش تست, مقامات بهداشت و درمان در تمام مجموعه به انجام پولد تست در برخی از 436 مناطق کشور از جایی که هیچ موردی از COVID-19 گزارش شده است. این باید انجام شود به یک “برآورد واقع بینانه” از گسترش این بیماری بسیار قرار داده شده دولت گفت: منابع و مناطق انتخاب خواهد شد بر اساس اطلاعات در دسترس است.

به هفته سوم از 21-day مستند وجود دارد تحقق در دولت است که بدون کافی تست در COVID-رایگان ولسوالی وجود دارد که خطر ذاتی در نظر گرفتن هر گونه تصمیم گیری در این مستند. همین دلیل است که اطلاعات از پایگاه داده — از Aarogya Setu برنامه و نظارت خواهد بود با هم ادغام شدند به انتخاب مناطق که در آن مخلوط تست انجام خواهد شد در میان علامتی مردم است. این آزمون انجام خواهد شد از طریق RT-PCR با استفاده از اسید نوکلئیک مبتنی بر تست که هند شده است و با استفاده از همان آغاز و به تازگی معرفی گزینه ای سریع تر از آزمايشهاي منابع گفت.

“ما در حال حاضر یک زن و شوهر از کرور محبوبیت از Aarogya Setu برنامه. ردیابی داده ها از که به ما یک ایده در مورد گسترش این بیماری و پس از آن وجود دارد این است که خود ما نظارت داده است. ادغام این دو پایگاه داده های ما را انجام خواهد داد پولد تست در مناطق انتخاب کنید از برخی از COVID-رایگان ولسوالی به دیدن اگر آنها واقعا عاری از این بیماری است. این NCDC (مرکز ملی کنترل بیماری ها) را انتخاب مناطق و هنگامی که تمام آزمایش ها منفی علامتی مردم ما می گویند با مناسب یقین است که یک جغرافیای خاص رایگان است COVID” یک منبع بسیار قرار داده گفت:.

در این زمینه منابع گفت: نارندرا نخست وزیر برگزار شد و سطح بالا در جلسه سهشنبه در Aarogya Setu برنامه. آن بود که با حضور در میان دیگران توسط کابینه وزیران Rajnath Singh, Amit Shah رم Vilas Paswan راوی شانکار Prasad, Piyush Goyal و Prakash Javadekar.

توضیح داد | ویروس منحنی های مستند تاثیر ممکن است در حالی که

در این جلسه یک تیم از کارشناسان را به یاد ساخته شده اند ارائه شده در نرم افزار و نقش آن در ردیابی تاج-موارد مثبت و همچنین هشدار به مردم برای رعایت اجتماعی فاصله از مکان های بازدید و یا جمعیتی از کسانی که تا به حال آزمایش مثبت است.

ارائه نشان داد فشار برای این برنامه از بالاترین سطوح دولت. “ما باید به استفاده از فناوری نه تنها برای ردیابی بهتر از موارد مثبت اما همچنین کمک به تاثیر پذیری مردم از نزدیک شدن به موارد مثبت. داده های تولید شده نیز مورد استفاده قرار گیرد برای بهتر طرح جداسازی و قرنطینه امکانات در صورت همه گیر تشدید هر بیشتر” شهادت” ،

همچنین به عنوان خوانده شده | پیام در گروه کر: اقامت با مستند

تا تاریخ 131,271 آزمایشات انجام شده بر روی علامتی مردم با سفر و یا تماس با تاریخچه پزشکی حرفه ای و یا بدون علامت مخاطبین از موارد تایید شده. از این 13345 آزمايشات انجام شده در 24 ساعت گذشته در 139 ICMR آزمایشگاه و 2266 موارد در 69 آزمایشگاه های خصوصی. هند در حال ساخت یک هماهنگ فشار به دو تست هر چند روز برای رسیدن به 40,000 روزانه تست.

در ضمن به تعداد موارد مثبت در کشور رسیده 5274 (411 بهبود 149 مرگ و میر), ICMR را حفظ کرده است که تعداد مرگ و میر بیش از حد چند برای رسیدن به این نتیجه رسیدند که تعداد مرگ و میر به طور قابل توجهی بیشتر در ماهاراشترا. دولت که گزارش 1018 موارد دیده می شود 64 مرگ و میر تا کنون — بالاترین در کشور است. گجرات و Madhya Pradesh با 13 مرگ و میر در هر حال دور دوم از نظر تعداد مرگ و میر.

واقعیت را بررسی کنید: ردیابی ویروس منحنی

در پاسخ به یک پرس و جو در مرگ بالا ارقام در ماهاراشترا, Dr R R Gangakhedkar رئیس بخش اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی در ICMR گفت: “شما نمی توانید تصمیم بگیرید که کمتر یا بیشتر از مرگ و میر بر اساس تعداد مطلق است. در حال حاضر, اگر شما نگاه کنید به تعداد مرگ و میر آنقدر کوچک است که می گویند وجود داشته است به طور قابل توجهی مرگ و میر بیشتر در ماهاراشترا است درست نیست. ممکن است یک فرصت رویداد شما باید ببینید از این دیدگاه. شما نمی توانید می گویند آن است که به طور قابل توجهی بالا است.”

Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت: “حتی یک مرگ یک منطقه از نگرانی اما شما باید به درک عوامل خطر مانند همبودی و سنی است. همچنین در اوایل شناسایی یک عامل عمده در مدیریت این بیماری است. همین دلیل است که حمایت جامعه بسیار مهم است.”

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>