بیماری همه گیر کوروناویروس: هند لیگ برتر مسابقات برابر آلمان, بریتانیا,…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بین المللی فدراسیون هاکی (FIH) روز پنج شنبه اعلام کرد که تمام مسابقات لیگ برتر تا آوریل 17 شده اند را در خود نگه دارد با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. این شامل هند تیم های مردان مسابقات برابر آلمان در برلین و بریتانیا در لندن است. “بر اساس آخرین تحولات COVID-19 شیوع بیماری و به ویژه از پاسخ به آن مربوط به مقامات دولتی در سطح جهان FIH با حمایت از همه شرکت کننده انجمن ملی امروز تصمیم به گسترش تعویق افتادن دوره FIH هاکی لیگ برتر به 17 مارس گفت:” FIH در آن بیانیه است.

“در نتیجه تمام مسابقات در حال حاضر برنامه ریزی شده تا 17 آوریل در انتظار هستند. FIH را در حفظ وضعیت را از نزدیک زیر توصیه های سازمان بهداشت جهانی و تصمیمات مقامات عمومی.” هند برنامه ریزی شد به بازی آلمان در آینده کراوات در آوریل 26 و 27 قبل از سفر به لندن برای مسابقات در برابر بریتانیا در مارس 2 و 3. این FIH قبلا قرار بر برگزاری تمام مسابقات تا 15 آوریل است.

در روز پنج شنبه FIH جمهور Narinder Batra و اجرایی تیری ویل تا به حال قرار دادن یک بیانیه مشترک که در آن آنها از همه اعضای هاکی جامعه برای حمایت خود را. “در تمام نقاط جهان COVID-19 همه گیر است مختل زندگی روزانه ما و ما را برای تنظیم رفتار ما به تصمیمات و توصیه های متخصص بدن. این است که از بالاترین اهمیت برای سلامت خود و سلامت دیگران است. بیش از هر زمان دیگری به همبستگی نیاز” گفت: این بیانیه است.

“ما فقط می خواهیم شما را به پیروی از توصیه های سازمان بهداشت جهانی و محلی خود را به مقامات دولتی و رله این پیام بی وقفه خود را به محلی هاکی جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>