بیماری همه گیر کوروناویروس: چگونه La Liga بازیکنان در برخورد با این مستند در سراسر …

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لالیگا مسابقات متوقف شده است با توجه به جهانی coronavirus همه گیر برای حداقل دو هفته. بارسلونا در حال حاضر قرار داده شده در بالای جدول با 58 امتیاز در 27 بازی از نزدیک پس از رئال مادرید که در 2 موقعیت با 56 امتیاز. اما در میان آنچه وعده داده می شود یک خطر ناک مسابقه معتبر عنوان COVID-19 گسترش در اسپانیا به ارمغان آورده ورزشی جهان به توقف و ترک فوتبال تقویم به تکه پاره.

با وجود همه LaLiga مسابقات که به تعویق افتاد و کامل و مستند در محل در سراسر اسپانیا LaLiga بازیکنان را نگه داشته اند تا خود را به فعالیت های رسانه های اجتماعی ارسال چگونه آنها در حال گذراندن وقت خود را در خانه. از ویروسی روند, به روی خط, بازی, بازیکنان باید درهای خود را به طرفداران در سراسر جهان است.

در اینجا نگاهی به چگونگی لالیگا بازیکنان در حال گذراندن زمان در طول مستند

سخت در محل کار

یکی از بازیکنان اصلی نگرانی در این وضعیت باقی مانده در شکل. باشگاه ها ممکن است خود را تعطیل, آموزش, امکانات, اما تناسب اندام مربیان در اطراف لیگ در حال طراحی جلسات که بازیکنان می توانند در بخشی از خانه خود را. رئال مادرید کاپیتان سرجیو راموس و رئال مادرید هافبک مارکوس للرنت فقط دو تا از بازیکنان که به اشتراک گذاشته اند نوشته های خود را در خانه تمرین روال این هفته است.

هم خانواده

به عنوان انتظار می رود زمانی که آنها در حال آموزش بسیاری از بازیکنان را بیشتر از خرابی به صرف زمان با خانواده خود را. اتلتیکو مادرید را مونتویا به اشتراک گذاشتن یک پست در این آخر هفته با خانواده اش اصرار مردم سراسر اسپانیا به ماندن در خانه در خط با مستند.

یک شانس برای بازی های دیگر ورزشی

این یک واقعیت شناخته شده است که بسیاری از LaLiga ستاره پرشور در مورد سایر ورزش بیش از حد نه فقط فوتبال. یکی از آنها این است که بارسلونا را آرتورو ویدال که معلوم است با استعداد بازیکن بسکتبال است.

گرفتن پایین به برخی از بازی های آنلاین

استاندارد سرگرمی برای بسیاری از LaLiga جوان ستاره ها به ویژه در حالی که در جاده ها در طول فصل. و در حال حاضر حتی بیشتر از آن زمانی که در مستند. Sevilla FC را Sergio Reguilon و رئال بتیس مهاجم برج Iglesias تا آنجا رفت که بازی آخر این هفته به تعویق افتاد سویل دربی در FIFA20.

#10toqueschallenge (#10touchchallenge)

همه شما نیاز است یک رول کاغذ توالت و یک بیت از مهارت برای شرکت در این ویروسی چالش است که گرفتار تخیل از ستاره از سراسر LaLiga. بارسلونا را Riqui پویگ و رئال مادرید براهيم دیاز فقط دو تا از بازیکنان برای شرکت آینده با ده keepie-uppies از رول توالت بدون اجازه آن را لمس زمین.

#NananaChallengeAtHome

رقص یک چیز بزرگ برای بسیاری از LaLiga ستاره و رئال بتیس مدافع مارک بارترا رفته است تا آنجا که, و آن را اساس یک چالش با شریک زندگی خود را. فکر می کنم شما می تواند شما به دنبال این مراحل رقص به عنوان یک زن و شوهر به یک ریتم ؟

رئال مادرید رفت و به قرنطینه هفته گذشته به عنوان لالیگا اعلام کرد که اسپانیا در دو بخش خواهد بود به حالت تعلیق برای حداقل دو هفته بیش از coronavirus. La Liga مقامات تصمیم پس از رئال مادرید تایید اعضای ارشد تیم ملی فوتبال در قرنطینه پس از یکی از باشگاه های بازیکن بسکتبال آزمایش مثبت برای ویروس. رئال مادرید, فوتبال و بسکتبال, بازیکنان امکانات در سیوداد رئال, مادرید, باشگاه, آموزش, زمین در Valdebebas.

یک باشگاه بیانیه را بخوانید: “یک بازیکن از بسکتبال ما اولین تیم دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus. “از آن زمان توصیه شده به قرنطینه هر دو بسکتبال تیم و فوتبال برای اولین بار تیم با توجه به این که دو تیم به اشتراک گذاشتن امکانات در سیوداد رئال مادرید.

“آن شده است تصمیم به نزدیک امکانات ما در زمینه آموزش و همچنین توصیه می شود که همه رئال مادرید پرسنل که کار وجود دارد باقی می ماند در قرنطینه.”

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>