Coronavirus همه گیر است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از: که

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

این Covid-19 همه گیر است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از, سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز دوشنبه.

Tedros اشاره کرد که شش ماه پس از چین برای اولین بار از هشدار که به یک رمان تنفسی, عفونت, گریم نقاط عطف از 10 میلیون تایید عفونت و 500,000 مرگ رسیده بود.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

“همه ما می خواهیم این را به بیش از. همه ما می خواهید برای دریافت با ما زندگی می کند. اما این واقعیت سخت است که این است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از. اگر چه بسیاری از کشورها را ساخته اند برخی از پیشرفت در سطح جهان همه گیر است که در واقع بالا بردن سرعت,” او گفت:.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت که مقامات در حال دوباره یک برنامه اجازه می دهد تا داخل سالن ناهار خوری 6 جولای به کشورهای دیگر تجربه یک افزایش در Covid-19 موارد پس از بازگشایی رستوران ها و کافه ها.

د Blasio ذکر شده موج این ویروس در تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا به عنوان دلیل برای در نظر گرفتن کاهش سرعت در بازگشایی رستوران . فلوریدا گزارش 146,341 Covid-19 نفر از روز دوشنبه تا 3.7% از یک روز زودتر در مقایسه با افزایش به طور متوسط 5.5% در هفت روز است.

مرگ و میر در میان ساکنان فلوریدا رسیده 3,447. فلوریدا موارد جدید رسیده 46,124 به بالاترین سطح خود تا کنون است.

در ضمن در کالیفرنیا ساکنان به امید جشن روز استقلال در یک نوار در حال حاضر برای تغییر برنامه های خود را.

میله های مورد نیاز برای خاموش در هفت استان ها – از جمله لس آنجلس و آنها توصیه می شود به هشت نفر دیگر از جمله ساکرامنتو و سانتا باربارا, پس یک افزایش در coronavirus موارد با توجه به سفارش توسط فرماندار گاوین Newsom در روز یکشنبه.

در ضمن ایران ثبت بالاترین روزانه تعداد تلفات از زمان آغاز شیوع این بیماری با 162 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. مرگ و میر رسیده 10,670 از مجموع 225,205 موارد است.

سطح عفونت و یا هشدار دهنده در 11 از 31 استان وزارت بهداشت سخنگوی سیما سادات لاری گفت: در تلویزیون دولتی.

در چین 400,000 ساکنان شمال شهرستان قرار داده شد و تحت مستند در آخر هفته پس از حداقل یک دوجین coronavirus موارد مرتبط با پکن شیوع گزارش شده وجود دارد.

هبی استان Anhui شهرستان مهر و موم شده و خاموش و هر خانوار اختصاص می توانید تنها یک نفر به بیرون رفتن برای نیازهای روزانه, رسانه های دولتی گزارش شده است. وسایل نقلیه نمی تواند وارد این شهرستان و تنها کسانی که با ویژه عبور می توانید ترک.

مهار اقدامات در Anhui, 140 کیلومتر از پکن سخت تر از در پایتخت خود را که در آن خوشه ای رشد کرده است به 311 نفر از آن اولین بار شناسایی شده 12 ژوئن.

این است که اعزام یک تیم به چین هفته آینده به بررسی ریشه های رمان coronavirus Ghebreyesus گفت.

کره جنوبی مقامات بهداشت به نام روز دوشنبه برای شهروندان به تلو تلو خوردن در تعطیلات برنامه پیش از فصل تعطیلات و جلوگیری از تجمع در محل های کار و امکانات مذهبی به عنوان عفونت کروناویروس از خوشه های کوچک باقی بماند.

از نیمه شب یکشنبه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گزارش 42 جدید کروناویروس موارد در مجموع 12,757 موارد با 282 مرگ و میر. در تاریخ 20 ژوئن روزانه شمارش رسیده 67 آن تاکنون در بیش از سه هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>