Coronavirus همه گیر اجتناب ناپذیر ایالات متحده هشدار به گسترش بیماری در سراسر جهان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آسیا گزارش داد صدها نفر از جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه از جمله اولین سرباز آمریکایی آلوده به ایالات متحده هشدار داد اجتناب ناپذیر همه گیری و شیوع بیماری در ایتالیا و ایران به کشور است.

سهام آسیا کاهش یافت و در روز چهارشنبه به آمریکا هشدار به آمریکایی ها برای آماده شدن برای یک احتمال coronavirus بیماری همه گیر در حال تکان وال استریت دوباره تحت فشار قرار دادند و بازده در امن و پناهگاه خزانه به پایین ترین سطح خود ،

بازارهای سهام جهانی باید از بین برود $3.33 تریلیون دلار از ارزش در گذشته چهار جلسه معاملاتی به عنوان اندازه گیری توسط MSCI همه شاخص کشور که شامل سهام در سراسر 23 توسعه و 26 بازارهای در حال ظهور.

این بیماری اعتقاد بر این است که منشأ در بازار فروش حیوانات وحشی در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و آلوده مورد 80,000 نفر کشته و بیش از 2,700 اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

اضافه کردن به یک رشد معنا است که سریع گسترش ویروس در بیشتر مکان ها اجتناب ناپذیر است, بالا, سازمان بهداشت جهانی (WHO) رسمی خواست که فرآورده های ساخته شده در حال حاضر.

در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز خواست آمریکایی ها برای آماده سازی گفت: در حالی که در معرض خطر فوری وجود دارد کم بود وضعیت جهانی پیشنهاد یک بیماری همه گیر بود به احتمال زیاد.

“این یک سوال از اگر. این سوال که چه زمانی و چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده” CDC اصلی معاون مدیر آن Schuchat گفت: در روز سه شنبه.

ایالات متحده گزارش کرده است 57 مورد از ویروس.

دکتر بروس Aylward سر مشترک که چینی ماموریت در شیوع خبرنگاران در بازگشت خود را به ژنو که آماده نیست باید منتظر بمانید.

“فکر می کنم این ویروس در حال رفتن به نشان می دهد تا فردا. اگر شما فکر نمی کنم که راه شما در حال رفتن به آماده می شود,” او گفت:.

“این یک به سرعت در حال افزایش بیماری همه گیر در مکان های مختلف است که ما باید برای مقابله با فوق العاده سریع برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر.”

Aylward گفت: چین “فوق العاده ای بسیج” نشان داد که چگونه یک مهاجم بهداشت عمومی سیاست می تواند در جلوگیری از گسترش آن.

المپیک نگرانی

چه کسی می گوید شیوع بیماری به اوج خود رسید و در چین حدود Feb. 2 پس از مقامات جدا هوبئی استان و اعمال دیگر مهار اقدامات است.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش دیگری 406 عفونت های جدید در روز چهارشنبه از 508 روز قبل از آن و آوردن مجموع تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 78,064. آن مرگ و میر افزایش 52 به 2,715.

کره جنوبی که با 1,261 موارد است که بیشتر در خارج از چین گزارش شده 284 امکانات جدید از جمله یک سرباز آمریکایی به مقامات آماده یک طرح بلند پروازانه برای تست بیش از 200 ، 000 نفر از اعضای یک کلیسا در مرکز شیوع.

از موارد جدید, 134 بودند از Daegu شهرستان که در آن ویروس بوده است و گذشت در میان اعضای Shincheonji کلیسای عیسی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

ارتش ایالات متحده گفت: 23 سال سرباز مستقر در اردوگاه کارول در حدود 20 متر (12.4 کیلومتر) از Daegu شده بود آلوده شد و در قرنطینه در خانه.

در ژاپن نخست وزیر ژاپن خواستار ورزشی و رویدادهای فرهنگی به اوراق و یا محدود به مدت دو هفته به بنیادی این ویروس به عنوان نگرانی های نصب شده برای سال 2020 توکیو المپیک حتی اگر مقامات بارها و بارها تکذیب این بازی تحت تاثیر قرار خواهد شد.

ژاپن نزدیک به 170 ویروس موارد و 691 مربوط به یک کشتی کروز که احتمالا در این ماه. شش نفر فوت کرده اند در ژاپن از جمله چهار نفر از کشتی.

شده اند وجود دارد نزدیک به 50 مرگ و میر در خارج از چین از جمله 11 در ایتالیا و 16 در ایران بیشتر در خارج از چین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

معاون وزیر بهداشت – دیده تصفیوی پیشانی خود را در یک کنفرانس خبری کنفرانس – در میان آلوده.

موارد مرتبط ایران گزارش شده است در سراسر منطقه است.

کویت در گفت و گو با دو coronavirus موارد برخی در میان مردم بازگشت از ایران در زمان آن چوب خط حساب کردن تا 18 در حالی که بحرین گفت: عفونت خود را افزایش یافته بود به 26 بعد از سه جدید در یک پرواز از ایران.

سهام چینی به دست آوردن

در اروپا و ایتالیا تبدیل به یک خط مقدم در global outbreak با 322 موارد است. ایتالیایی ها و یا افرادی که به تازگی در بازدید از این کشور را آزمایش مثبت در الجزایر اتریش کرواسی و رومانی و اسپانیا و سوئیس.

دو هتل در اتریش و یکی در اسپانیا و جزایر قناری نیز قفل کردن بعد از موارد ظهور مربوط به ایتالیا است. اسپانیا نیز گزارش اول آن سه مورد در سرزمین اصلی.

چین را مهار تلاش hobbled جهان دومین اقتصاد با رشد مجموعه را به سقوط بیشتر از سه دهه کم از 6.1 درصد در سال گذشته.

اما تعداد فزاینده ای از چینی مناطق حاشیه خود واکنش های اضطراری سطح پس از ارزیابی است که خطرات را فروکش و مقامات خواستار بازگشت به کار.

اثرات وقوع هستند طنين انداز از طریق این منطقه با بسیاری از اقتصادهای بزرگ رود یا کند و یا کوچک کردن این سه ماهه رویترز نظرسنجی ها یافت می شود.

پیش بینی از اقتصاددانان جمع آوری شده توسط ایسنا در فوریه. 19-25 نشان داد که استرالیا و کره جنوبی و تایوان و سنگاپور و تایلند هستند و همه انتظار برای قرار دادن در خود بدترین عملکرد را در سال در این سه ماهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>