بیماری همه گیر کوروناویروس: همه رویدادهای تنیس بیشتر به حالت تعلیق تا جولای 13

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تعلیق قرار داده شده در مردان و زنان تنیس شده است بیشتر توسعه یافته تا جولای 13 با توجه به ادامه شیوع کروناویروس. معلق مسابقات شامل ATP حوادث در Hertogenbosch, اشتوتگارت, لندن-ملکه های هلی مایورکا ایستبورن و همچنین به عنوان WTA حوادث در Hertogenbosch, Nottingham, Birmingham, برلین, Eastbourne و بد همبورگ در علاوه بر این به گرند اسلم ویمبلدون با توجه به یک بیانیه مشترک از انجمن تنیس حرفه ای (ATP) و زنان تنیس انجمن (WTA) منتشر شده در روز چهارشنبه.

2020 نسخه از ویمبلدون شده است رسما لغو شد و در حال حاضر برگزار شود از 28 ژوئن تا 11 ژوئیه 2021. این نخستین بار از سال 1945 — در طول جنگ جهانی دوم-که قهرمانی را در یک فصل تنیس و اولین بار آن لغو شده است در دوران باز.

“این یک تصمیم گیری است که WTA و اعضای ما را به آرامی با این حال ما هوشیار باشند و در حفاظت از سلامت و ایمنی از بازیکنان ما کارکنان و طرفداران” WTA رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت استیو سیمون گفت.

“در حالی که ما به اشتراک بگذارید در به ناامیدی از این فصل بیشتر به تعویق افتادن اولویت ما همچنان به حمایت از یکدیگر در طول این زمان بی سابقه و با هم کار کنند به عنوان یک ورزش در تهیه بازگشت ما به بازی,” او اضافه شده است.

“بهداشت و ایمنی همچنان اولویت ما به عنوان حرکت به چالش های پیش رو در این بی سابقه بار, و ما همه چیز را ما می توانیم برای سفر به رزومه در اولین فرصت یک بار آن را امن برای انجام این کار” ATP رئیس Andrea Gaudenzi تکرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>