بیماری همه گیر کوروناویروس پیشرفت مارس ‘cobots’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

در حالی که یک تجدید حیات در coronavirus موارد در تگزاس به ارمغان آورده است بسیاری از کسب و کار به توقف screeching هشت روبات را نگه داشته و تمام محور ماشینکاری فلز ساخت تاسیسات در دالاس زمزمه.

کوچک زیرک روبات انجام مشاغل متعدد مانند ماشین-رسیدگی سنباده deburring بخش بازرسی و لیزر مارک ترک صاحب گری کوزمین به مراتب کمتر وابسته به دستی کار. زمانی که همه کارگران در یک شیفت رفت و به خود قرنطینه ماه گذشته آن را به حال هیچ تاثیری بر این تسهیلات بهره وری.

همه کوزمین تا به حال انجام بود به حرکت می کند یک زن و شوهر از کارگران از دیگر تغییرات به نظارت روبات. “من نه از دست هر اسپیندل زمان به دلیل همه گیر” او گفت:.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

شرکت از تمام اندازه ها با تکیه بر اتوماسیون برای حفظ کارخانه های در حال اجرا بدون به خطر انداختن سلامت و ایمنی کارگران خود را. نیمی از افسران ارشد مالی مورد بررسی در ماه گذشته توسط PricewaterhouseCoopers گفت: آنها برنامه ریزی برای سرعت بخشیدن به اتوماسیون.

با ما در اقتصاد دست و پنجه نرم کردن با دو رقمی نرخ بیکاری این صنعت را با عجله به روبات ها خواهد سوخت نگرانی در مورد نیمه ماهر یا ماهر کارگران به عنوان کم پرداخت می شود, وظایف معمول تبدیل شدن به بیشتر احتمال دارد به صورت خودکار.

“این است که سازنده ترین چیز برای ما این روبات گفت:” کوزمین. “من حتی نمی نگاهی به ماشین این روزها بدون فکر کردن در مورد چگونه من می خواهم به طور خودکار آن است.”

از ماه اوت سال 2018 زمانی که همه محور ماشینکاری شروع به استفاده از ربات های بهره وری خود را دو برابر شده است با همان یافته. اگر نه برای روبات های شرکت را که مورد نیاز برای گسترش و کارکنان آن از 30 تا 50 درصد به نگه دارید تا با افزایش تقاضا.

“ما کمتر وابسته به نیمه ماهر کارمند گفت:” کوزمین.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

همه گیر اتحادش را تغییر شرکت محاسبات در مورد سرمایه گذاری در اتوماسیون گفت: جرمی Capron, تحقیق ارشد در تحقیقات و سرمایه گذاری-مشاوره شرکت ROBO جهانی. “هزینه عامل بدون ربات امروز در یک کارخانه است که بالاتر از آن را قبل از COVID,” او گفت:.

علامت Muro ارشد همکار و سیاست مدیر در واشنگتن-بر اساس موسسه بروکینگز می گوید: اتوماسیون درایو خواهد شد در نتیجه خالص کاهش در نیروی کار به عنوان شرکت های سرمایه گذاری در فن آوری نه فقط برای اجتماعی فاصله اما همچنین به افزایش بهره وری و حفاظت از سود حاصل از این بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی است.

“فن آوری بهبود یافته و بدست ارزان تر و فشار مالی بر شرکت ها بالاتر است,” او گفت:.

او اشاره کرد که پس از طبقه متوسط و پایین کارگران پرداخت می شود تمایل به صرف سهم بیشتری از درآمد خود را بالاتر پرداخت می شود, مهم است که بهره وری در نهایت نتیجه در بیشتر مشاغل.

“اگر وجود دارد… کمی بیش از حد به اشتراک گذاری دستاوردهای اتوماسیون-پشتیبانی از رشد ما را باد با کمی فعالیت های اقتصادی” Muro گفت.

هزینه پایین تر و سریع تر payback

مقرون به صرفه هزینه به اصطلاح مشترک روبات یا “cobots,” وعده بازپرداخت در ماه, ساخت دگرگونی ساده تر حتی برای کوچک و متوسط.

تمام محور ماشینکاری برای مثال صرف $85,000 هر ربات و قادر به بازیابی هزینه در پنج ماه است. وجود دارد ارزان تر مشارکتی روبات ها در بازار نیز هست.

یکی از محبوب ترین cobots فروخته شده توسط دانمارک مبتنی بر روبات های جهانی – یک واحد ماساچوست بر اساس Teradyne Inc. و یک رهبر بازار در مشترک رباتیک و تکنولوژی – هزینه در حدود $35,000 با دوره بازپرداخت سه تا چهار ماه.

روبات ها بسیار آسان برای استفاده و امن به اطراف و به آسانی می توان به وظایف جدید. در آن طول می کشد تنها چند ساعت به آموزش کارکنان به کار با آنها صرفه جویی شرکت های بزرگ آموزش هزینه.

اگر چه آنها مناسب نیست برای سنگین شغل آنها طراحی شده اند به کار در کنار انسان آنها را روبات ها از انتخاب در سن اجتماعی فاصله.

مستقر در کالیفرنیا DCL تدارکات شخص ثالث تدارکات شرکت تصمیم به استخدام cobots به مدیریت 30 درصد افزایش سفارشات که بلافاصله پس از وقوع.

به طور معمول, این شرکت را به استخدام کارگران موقت برای مقابله با افزایش سفارشات. اما در آوردن کارگران جدید بود و مملو از خطرات ایمنی گفت: رئیس درآمد افسر برایان Tu. روبات ها باید منجر به 300% افزایش در بهره وری و 60% پرش در کار صرفه جویی در هزینه Tu گفت.

DCL برنامه ای برای استقرار بیشتر cobots در این سال در امکانات خود را در کالیفرنیا و کنتاکی.

در همه محور ماشینکاری به cobots باید اجازه صاحب کوزمین به تلو تلو خوردن شیفت. این مرکز در حال حاضر اجرا می شود و در سه شیفت و در هفت روز هفته با روبات کار اواخر شیفت شب به تنهایی و بدون هر گونه غربت بازرس.

این امر باعث شده است کارگران در تسهیلات برای اقامت 30 فوت جدا از یکدیگر. پس دیده می شود از مزایای این شرکت است خودکار آن باقی مانده ماشین آلات به عنوان به خوبی.

کوزمین که او نیز اجرا می شود رباتیک خدمات شرکت می گوید چند دالاس مبتنی بر تولید کنندگان باید با نزدیک شدن او به تازگی به نصب شبیه روبات در کارخانه های خود را.

اقتصادی عدم قطعیت

روبات های جهانی است فیلدینگ استعلام از شرکت ها به دنبال اجتماعی فاصله راه حل و همچنین به عنوان ابزار برای re-shore تولید و عملیات خود را انعطاف پذیر تر.

“برخی از شرکت های… در حال صحبت کردن در مورد ده ها و ده ها تن از روبات” گفت: Joe Campbell, مدیر ارشد برنامه های توسعه در روبات های جهانی.

هنوز این ویروس ناشی از رکود اقتصادی است که نگه داشتن بسیاری از شرکت ها در حاشیه با احتیاط از سرمایه گذاری های جدید ساخت.

تاکوما واشنگتن-بر اساس ابزار ارزیابی است که باعث می شود فلزی و پلاستیکی و قطعات و مجموعه های برای شرکت های هوافضا از جمله بوئینگ شرکت ، برنامه ریزی برای اضافه کردن دو موبایل صنعتی روبات ها به ناوگان خود را از دو cobots و 10 صنعتی روبات ها قبل از رمان coronavirus چکش صنعت حمل و نقل هوایی.

اما ابزار سنج قرار دادن روبات در خود نگه دارد و پس از تولید shutdown در بوئینگ واشنگتن کارخانه ها و به طور کلی افت سفارشات مدیر کل جیم لی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>