شیوع کروناویروس: WWE WrestleMania در خلیج تمپا می تواند در مشکل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

WWE WrestleMania است که به عنوان بزرگترین pay-per-view در نرم افزار-کشتی میباشد. 36 نسخه WWE بزرگترین رویداد قرار است به اتفاق در آوریل 5 در خلیج تمپا, فلوریدا. اما اخبار نگران کننده این آخر هفته گذشته به قرار دادن یک علامت سوال که آیا این رویداد خواهد شد در نظر گرفتن محل. هفته گذشته یک گزارش آغاز شد که دو نفر در گاو دریایی و, Hillsborough, کشور, فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند “قبل از emptively مثبت” برای مرگبار coronavirus (COVID-19), فوربس گزارش شده است. پس از این خبر آغاز شد فرماندار فلوریدا راب DeSantis صدور یک دستور اجرایی که در آن او اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در دولت است.

او قبلا نشان داد که 15 نفر آزمایش شده است مثبت برای ویروس در ایالت فلوریدا است. Hillsborough County است که در این سال رسلمنیا برنامه ریزی شده است را به محل. با گسترده شدن وحشت و ترس بیش از این ویروس WWE مقامات بودند سوال که آیا مسابقات را به خود همیشه اول لغو و یا تغییر در محل برگزاری.

همچنین بخوانید: چگونه Coronavirus شیوع گرفته تلفات در رویدادهای ورزشی در سراسر جهان

WWE رئیس تجاری افسر استفانی مک ماهون و خلیج تمپا مقامات در یک ضیافت ناهار در هفته گذشته توسط Raymond James ورزشگاه سایت که در آن نشان می دهد را نشان می دهد’ برگزار خواهد شد خطاب به نگرانی. “سلامت و ایمنی نه تنها ما پایه فن بلکه ما superstars واقعا برای اولین بار می آیند. ما نمی خواهید برای قرار دادن هر کسی که در یک وضعیت بد همیشه بدون در نظر گرفتن شرایط. کسانی که خطرات ارزش مصرف” استفانی گفت.

راب Higgins, مدیر اجرایی, از خلیج تمپا ورزشی کمیسیون افزود: “شما رو به زیرک و شما رو آماده می شود. سی و شش روز است که یک مدت زمان طولانی پس از آن سخت است برای پیش بینی. من فکر می کنم ما فقط در ادامه به اطلاعات جمع آوری تا آنجا که ممکن است به طوری که ما به عنوان آماده به عنوان امکان پذیر است.” استفانی بیشتر اشاره کرد “و در صورت لزوم تصویب آن اقدامات است.”

همچنین بخوانید: WWE Champion Brock Lesnar در نهایت در دیدار مرد او باید ترس

WWE است معاون اجرایی رئیس جمهور از برنامه های ویژه جان صبور رفت: “با توجه به تعداد حوادث زندگی می کنند که (WWE) آن را به طور مداوم نظارت بر رویدادهای جهانی. در آنجا فعال هستند و بحث های مداوم در بازی های داخلی مانند وجود دارد که در هر بخش از کسب و کار آمریکا و قطعا خانواده به عنوان یک کل. بنابراین من فکر می کنم آن را ادامه خواهد داد.”

در ضمن مسابقات کارت به نظر می رسد به انباشته می شود تا با چند legends تایید ساخت یک بازگشت از جمله 16 بار قهرمان جهان جان سینا و گلدبرگ. در اینجا تایید رسلمنیا کارت تا کنون:

1) Brock Lesnar vs Drew McIntyre (جهانی قهرمانی)

2) گلدبرگ مقابل رومن رینز (WWE World Heavyweight Championship)

3) جان سینا در مقابل “شیطان” Bray Wyatt

4) شارلوت در مقابل رئا ریپلی (NXT زنان قهرمانی)

5) Andre The Giant Memorial Battle Royal

6) مسابقات زنان Battle Royal

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>