شیوع کروناویروس:Uttarakhand به ₹1000 به بیش از 3 لاخ دستمزد روزانه کارگران…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به عنوان یک تسکین برای اندازه گیری تمام دستمزد روزانه کارگران که در مواجهه با ضرر و زیان مالی به دلیل کمبود کار در میان شیوع کروناویروس و ‘Janta حکومت نظامی’, Uttarakhand دولت تصمیم گرفته است به آنها ₹1000 هر انتقال به طور مستقیم به حساب های بانکی خود را. Uttarakhand است بیش از 3 لاخ ثبت نام روزانه دستمزد کارگران است.

وزیر Trivendra سینگ Rawat پس از یک جلسه نقد و بررسی با مقامات ارشد در محل اقامت خود در روز یکشنبه اعلام کرد که تمام دستمزد روزانه کارگران در دولت داده خواهد شد Rs1000 به طور مستقیم در حساب های بانکی خود را.

“همه ثبت نام کارگران در دولت ما داده خواهد شد Rs1000 در حساب خود را به طوری که آنها لازم نیست که هر گونه مشکل در تهیه مواد غذایی سبوس دار است. من می خواهم به آنها اطمینان می دهم که هیچ کس گرسنه در دولت و دولت را در همه ترتیبات” گفت: Rawat.

Harak سینگ Rawat, وزیر کار پیشتر اعلام کرد 500 تومان به صورت روزانه دستمزد کارگران بود که بعد از افزایش توسط وزیر بعد از جلسه.

“بودن یک دولت کوچک ما قادر به دادن دستمزد روزانه کارگران در مقدار زیادی از پول, اما چیزی به آنها کمک کند در حال حاضر. اما با توجه به وضعیت در میان شیوع کروناویروس ما تصمیم به انتقال این مبلغ به طور مستقیم به حساب های بانکی کارگران به آنها کمک کند. اگر نیاز به پول بیشتر خواهد بود تحریم و انتقال به حساب های خود گفت:” دولت وزیر کار.

یک لیست از تمام کارگران با جزئیات حساب های بانکی بوده است داده شده توسط کار گروه به بانک ها به طوری که این مقدار را می توان منتقل شده و در هفته آینده.

این تصمیم پس از اوتار پرادش و پنجاب دولت اعلام کرد که دستمزد روزانه کارگران خواهد بود با توجه ₹1000 و ₹3000 به ترتيب به حفظ در میان مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>