شیوع کروناویروس: هلندی و موناکو فرمول 1 GPs به تعویق افتاد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هلندی, اسپانیایی و موناکو فرمول یک جایزه بزرگ مسابقه بودند روز پنجشنبه به تعویق افتاد با توجه به گسترش جهانی coronavirus مقامات اعلام کردند. سه گانه تعویق دنبال لغو این فصل باز استرالیایی جایزه بزرگ هفته گذشته و به تعویق افتادن چینی, بحرین و ویتنام جایزه بزرگ مسابقه. هلندی GP با توجه به بازگشت به تقویم برای اولین بار از سال 1985 بود برگزار شد در زندوورت در مارس 1 تا 3 با اسپانیا نژاد پس از یک هفته بعد و جایزه بزرگ موناکو در مارس 21-24.

“با توجه به جاری و سیال طبیعت COVID-19 وضعیت در جهان FIA فرمول یک و سه مروج گرفته اند این تصمیم گیری به منظور اطمینان از سلامت و ایمنی رفت و آمد کارکنان شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی و طرفداران که همچنان نگرانی اصلی ما” یک بیانیه مشترک از F1 و FIA بخوانید.

همه احزاب گفت: آنها را مطالعه زنده ماندن پیدا کردن تاریخ جایگزین برای اجرای این مسابقات بعد از آن در سال, و این بیانیه اضافه شده است که در فرمول 1 و FIA انتظار قادر به شروع سال 2020 فصل “به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این کار پس از مه” اما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت.

اولین فصل جدید هم اکنون می توانید شروع به در 7 ژوئن در جمهوری آذربایجان.

به تعویق آخرین به آمار یک تقویم ورزشی وارونه با شیوع کروناویروس که 217,510 موارد با 9,020 مرگ و میر در سراسر 157 کشور و سرزمین به عنوان 1100 GMT پنج شنبه.

مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا و کوپا امریکا شده اند و هر دو تحت فشار قرار دادند پشت با 12 ماه به 2021. اما کمیته بین المللی المپیک تا کنون متعهد به حمل با توکیو بازی های المپیک, برنامه ریزی برای اجرای بین جولای تا 24 مرداد 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>