شیوع کروناویروس: تجارت, سفر نباید پیشتر در اورژانس می گوید که دانشمند ارشد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط تبسم Barnagarwala | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: 26 فوریه سال 2020 2:13:52 am

coronavirus, COVID-19, coronavirus death rate, coronavirus death toll, coronavirus India cases, coronavirus cure, coronavirus infection, Indian express مردم با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی در خارج از شهر ممنوعه در پکن ، (ایسنا/فایل)

سازمان بهداشت جهانی (WHO) دانشمند ارشد Dr Soumya Swaminathan گفته است که تجارت و مسافرت نباید محدود در طول اضطراری بین المللی. او همچنین گفت که برای کنترل شیوع رمان coronavirus یا Covid-19 فوری اولویت باید به اطمینان حاصل شود که خط مقدم سلامت کارگران دسترسی به تجهیزات ایمنی.

اظهارات او آمده در نور از کمبود تجهیزات پزشکی در ووهان چین برای کارکنان بهداشتی درمانی. در فوریه 22, هند, وزارت بازرگانی و تجارت با صدور اعلان منع صادرات دنده محافظ از جمله N-95 ماسک جراحی و یکبار مصرف دستکش و ماسک. اطلاع رسانی بدستآمده پاسخ از سفارت چین که آن را گفت امیدوار است هند را “طبیعی سر تبادل تجارت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” و “رسیدگی با چین بسیار مورد نیاز و اقلام در یک تعاونی و سازنده راه”.

در حالی که Swaminathan گفت که نمی اظهار نظر در مورد مسائل خاص بین دو کشور او افزود: “زمانی که یک بین المللی اضطراری اعلام شده است وجود دارد بسیاری از آماده سازی و اقدامات مورد نیاز است. اما حتی پس از آن ما می گویند تجارت و مسافرت نباید محدود باید آن نمی شود.”

“من مطمئن هستم که چرا این (صادرات بان) انجام شد. من فکر می کنم هند می خواهد سهام خود را ملی نیاز دارد….” او گفت که که بسیج و صحبت کردن به تولید کنندگان بخش خصوصی و انجمنها برای اطمینان زنجیره تامین باید می رفتن.

که مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus بود در اوایل این ماه گفت: در دسترس بودن دنده محافظ یک موضوع است و آن را باید تضمین شود که سلامت کارگران دریافت منابع ،

به عنوان در سه شنبه, چین ثبت شده بود بیش از 77,658 موارد با حدود 2,663 مرگ و میر. هند برای اولین بار قرار داده شده ممنوعیت صادرات دنده محافظ در ژانویه 31. بیش از گذشته یک ماه آن را صادر کرده است سه اطلاعیه در ممنوعیت صادرات از دنده محافظ. در فوریه 8, صادرات منع شد تا حدی برداشته.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>