شیوع کروناویروس: شش کشور از جمله چین بیرون بکشد تیراندازی جهان…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رمان coronavirus شیوع وادار به شش کشور از جمله بیماری کشنده را epicentre چین به خروج از ماه آینده تیراندازی جام جهانی ملی تفنگ انجمن هند (NRAI) نازل شده در روز چهارشنبه. ISSF جام جهانی زنجان برگزار می شود از مارس 15 تا 26 در Karni سینگ محدوده عکسبرداری.

“کشورهایی بودند که آینده شد اما به دلیل شیوع کروناویروس ملی خود سیاست های دیکته می کند که آنها می توانند نمی آیند” NRAI جمهور Raninder سینگ به خبرنگاران گفت:. “چین باید گرفته شود یک تصمیم عاقلانه خود به خود به عنوان یک ملت است. آنها نمی خواهند به دیگران را آلوده و از این رو نمی خواهد سفر. تایوان, هنگ کنگ, ماکائو, کره شمالی و ترکمنستان نیز حمایت می شود به دلیل سیاست های ملی” وی افزود: با اشاره به مسافرت داخلی محدودیت های اعمال شده توسط دولت های این کشورها است.

این NRAI رئیس همچنین اطلاع داد که پاکستان را نیز نمی توان رقابت در این رویداد به عنوان کشور در بورس مشغول هستند familiarising خود را با یک مربی جدید.

“اصلا” اتصال آخرین زمان به این زمان است. پاکستان از آینده هرگز. آنها دو ورزشکار که واجد شرایط برای تپانچه حوادث برای بازی های المپیک,” او گفت با اشاره به انکار ویزا به پاکستان بورس در سال گذشته جام جهانی که منجر به هند را تعلیق از میزبانی رویدادهای بین المللی برای برخی از زمان.

“آقای جاوید لدهی (پاکستان تیراندازی فدراسیون معاون رئیس جمهور) به من اطلاع داد که” ما مربی در آلمان است که تنها در دسترس در آن زمان و ما بورس را بسیار به جای قطار برای رویداد المپیک از شرکت در جام جهانی’,” Singh اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>