شیوع کروناویروس: راه آهن رهایی از پتو برای تنظیم AC مربیان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Avishek G Dastidar | دهلی نو | به روز شده: مارس 16, 2020 4:55:18 am

Indian Railways, Indian Railways coronavirus, coronavirus Indian Railways, coronavirus in India, coronavirus cases in India, India news, Indian Express کارگران تمیز کردن یک قطار در راه آهن حیاط در دهلی نو در روز یکشنبه. (اکسپرس عکس)

بدون پتو افزایش درجه حرارت در تهویه مطبوع محفظه از بین بردن پرده ها و بلیط-چک کردن کارکنان با پوشیدن ماسک. اینها برخی از اقدامات هندی, راه آهن حمل و نقل 2.3 کرور مسافران هر روز گرفته در مبارزه با Covid-19.

“با مناسب نظارت مکانیزم و پاسخ سیستم در محل شیوع تشخیص داده می شود در آغاز مرحله از شیوع و کنترل شده می گوید:” راه آهن هند خود فاجعه مدیریت طرح.

اما با هیچ روش عملیاتی استاندارد به دنبال در شرایط پیش بینی نشده مانند شیوع کروناویروس, هندی, راه آهن, فقط مانند دیگر سازمان های دولتی است که تفکر در آن پا نگه داشتن این بیماری در خلیج. به تازگی یک زن که بعد از آزمایش مثبت برای Covid-19 پرواز به دهلی نو از بنگلور و سپس در زمان یک قطار به آگرا است.

این تصمیم که پس از آن پتو شسته تنها یک بار در دو ماه — واقعیت آن است گفت: مجلس چندین بار این امر می تواند بهترین برای انجام دور با آنها در حال حاضر.

دستورالعمل صادر شده به تمام منطقهای راه آهن واحد که ملافه که حامل یک دست حوله و یک جفت یکسان bedsheets باید شسته شود به طور کامل (آنها در حال حاضر شسته و اتو قبل از توزیع) قبل از دادن آنها به مسافران است. و هر مجموعه ای حامل یک پتو.

برخی از 18 لاخ چنین مجموعه در گردش هستند و در هر روز است. به طور معمول حدود 3 بار قطار مجموع ظرفیت مسافر به ارزش کتانی مجموعه لود شده در هر آموزش از راه دور قبل از هر سفر. آن است که به اندازه کافی برای به و وپیش سفر و برای کسانی که سوار میدوی. ملی حمل و نقل نمی خواهید را به شانس که با نوع بار در لحظه.

راه آهن است مشاوره است که مسافران خود را به ارمغان بیاورد پتو اگر آنها به آن نیاز دارید با در نظر گرفتن اقدامات ویژه. “پرده یک از ویژگی های اضافه شده در AC مربیان برای حفظ حریم خصوصی. اما از آنجایی که آنها نه شسته هر روز ما فکر آن را بهترین برای حذف آنها را در حال حاضر”به گفته یک مقام ارشد دولت. وجود دارد بیش از 12000 AC مربیان است که باید پرده ها. آنها در حال حذف شدن در جای پای جنگ.

68 بخش رهبری بخشی از راه آهن مديران خواسته شده است به منظور هماهنگی با دولتی مربوطه ادارات بهداشت به دنبال موضعی دستورالعمل اطراف توده تماس با ما. وجود دارد برخی از بخش های آن را شروع کرده اند غربالگری مسافران با لیزر-بر اساس دماسنج برای بررسی درجه حرارت بدن قبل از اجازه دادن به آنها وارد محل خود. دستورالعمل صادر شده به آنها را برای پاکسازی هر مربی و تماس با تمام مناطق. “تماس با تمام مکان ها از جمله پله نرده درب دستگیره صندلی و دستشویی و حمام هستند که sanitised,” راه آهن وزیر Piyush Goyal توییتی است.

دستورالعمل ها را نیز داده شده است که قطار باید هرگز اجرا از مایع صابون و آب.

با پتو رفته و پرده حذف وجود دارد که این موضوع از مسافران احساس سرد. به عنوان یک راهحل تلاش هستند به کمی افزایش AC متوسط. “اما پس از آن ما می توانیم AC مربیان گرم نیز می باشد. بنابراین وجود یک تعادل خوب مورد نیاز” گفت: یک افسر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>