شیوع کروناویروس: Punjab ارائه الگو برای تحویل خانه در حکومت نظامی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Jagdeep سینگ عمیق | محلی | منتشر شده در تاریخ: مارس 25 سال 2020 6:10:52 am

Coronavirus outbreak, India lockdown, Punjab curfew, home delivery, Punjab news, indian express news خالی سبزی در بازار محلی. (اکسپرس عکس)

به محلی منطقه دولت اعلام کرد آرامش در مقررات منع رفت و آمد برای ساکنان این منطقه در روز چهارشنبه و گفت که لوازم ضروری از شیر, پزشکی و مواد غذایی خواهد بود ساخته شده در دسترس مردم در درب خانه خود را از طریق دستفروشان و فروشندگان خیابانی. در حالی که شیر و سبزیجات عرضه خواهد شد از ساعت 6 صبح تا 9 هستم, مواد غذایی و داروهای در دسترس خواهد بود از 8 صبح تا 11 هستم.

در آرامش سفارشات صادر شده در اواخر روز سه شنبه معاون کمیسر Girish Dayalan گفت: مردم می توانند با تماس خود را محلی فروشگاه های مواد غذایی/شیمی برای تحویل. یک لیست از مغازه ها/شماره های تماس در حال به روز رسانی در وب سایت http://www.sasnagar.gov.in. برای هر موضوع مرتبط با تحویل مردم می توانند با شماره گیری اتاق کنترل شماره 0172-2219541/7888556264.

به منظور ارائه مواد غذایی پخته شده به بی خانمان فقیر و بی بضاعت جداگانه اختصاص داده شده خط تلفن 9463775070 راه اندازی شده است.

Verka خواهد اطمینان از مناسب عرضه شیر در Tricity با استفاده از شبکه ای از خرده فروشان و خرده فروشان. در روز سه شنبه خرده فروشان نمی تواند فروش شیر به هیچ عنوان آرامش داده شد در آن حکومت نظامی. این Verka مقامات گفت که آنها در تماس با معاون کمیسیون و Chandigarh دولت برای اطمینان از صاف و عرضه شیر در خانوار.

این Verka مقامات گفت که آنها تا به حال یک شبکه از حدود 10000 خرده فروشان در Tricity و خرده فروشان شبکه ای از زیر خرده فروشان که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تحویل خانه شیر است. مقامات همچنین گفت که Verka تولید شد حدود 80.000 لیتر فوق العاده بالا و متوسط (UHT) شیر در چند روز گذشته برای دیدار با هر گونه وضعیت اضطراری و آن را به مقدار کافی از شیر است.

“ما همچنین تولید 1 کیلوگرم بسته بندی پودر شیر یک لیتر پودر شیر را می توان مورد استفاده برای ایجاد 10 لیتر شیر که می تواند کمک به مردم در این روزها” Milkfed مدیر عامل Kamaldeep سینگ Sangha گفت: هند اکسپرس. او افزود که آنها در تماس با Chandigarh دولت و عرضه شیر عادی خواهد بود به زودی.

وقتی پرسیده شد که در مورد عرضه در روز سه شنبه, MD, Sangha گفت که آنها در مواجه با مشکلات به عنوان وجود دارد بدون فروش شیر اما پس از وزیر Amarinder سینگ اعلام کرد که شیر را باید عرضه شده از درب به درب وجود خواهد داشت هیچ مشکلی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>