شیوع کروناویروس: آزمایشگاه خصوصی آزمایش ممکن است شروع هفته آینده با 5,000 تومان قیمت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند قصد دارد به مقیاس تست برای Covid-19 با شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) مجموعه به 51 بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه های متهور برای شروع آزمایش برای بیماری ویروسی است که تا کنون آلوده 173 نفر کشته و چهار.

تست پروتکل همان باقی خواهد ماند هر چند با وجود بسیاری از کارشناسان خواسته است که آن را گسترده تر شود فراتر از علامت افرادی که سفر در خارج از کشور به یک Covid زده کشور شده است در معرض مستقیم یا غیر مستقیم به یک فرد آلوده و کارکنان مراقبت های بهداشتی مراقبت از بیماران آلوده.

گسترده تر تست کارشناسان را حفظ خواهد کرد را نشان دهنده بهتر اگر این بیماری در کشور وارد خطرناک “جامعه انتقال” مرحله.

قیمت هر آزمون به احتمال زیاد دربسته در محیط در اطراف تومان 5,000 یک فرد به طور مستقیم آشنا با این موضوع گفت: به شرط ناشناس ماندن. در دهلی شورای ملی مقاومت برای آزمایش در دسترس خواهد بود در تشخیص آزمایشگاه در ایندرپرستها آپولو بیمارستان Medanta-این Medicity و دکتر لعل مسیر Labs, در میان دیگران است که باید تخصص و عفونت-اقدامات کنترلی مورد نیاز برای تشخیص Covid-19.

همچنین سازمان دیده بان l Coronavirus | PM ‘گارد ملی’ تماس; وبلاگ واکنش نشان می دهند; تلفات: Top 10 روز رسانی

تمام 51 آزمایشگاه شناسایی معتبر با مجوز رسمی ملی هیئت مدیره برای تست و کالیبراسیون آزمایشگاه (NABL) که مجموعه استاندارد برای اطمینان از دقت و اضافه کردن به 72 آزمایشگاه های دولتی در حال حاضر در حال تست برای Covid-19.

یکی دیگر از 49 دولت labs اجرا شده توسط دولت اجرا نهادهایی مانند شورای پژوهش های علمی و صنعتی (CSIR) گروه بیوتکنولوژی (DBT) دفاع, تحقیق و توسعه سازمان را شروع آزمایش تا پایان هفته با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت. که بیشتر خواهد شد اضافه کردن به این کشور آزمایش ظرفیت با در نظر گرفتن تعداد کل آزمایشگاه های تست برای این بیماری به 172.

“در مرحله اول ما را به شناسایی مجموعه ای از NABL معتبر خصوصی labs است که با ایمنی زیستی و معیارهای کیفیت پایین گذاشته برای Covid-19 تست. بحث هستند و از آنها خواسته شده است برای تهیه مواد لازم به عنوان دولت تنها به اشتراک گذاری این ویروس توالی با آنها. تمام ملزومات هستند که با هم قرار داده و هر کس که آماده خواهد شد ICMR صدور گواهینامه برای تست” گفت: Lav Aggarwal, مشترک, وزیر, بهداشت, وزارت.

ICMR دارای نقشه برداری آزمایشگاه های خصوصی برای تعیین واجد شرایط بودن خود را برای کیفیت و ایمنی پارامترهای. “کیفیت آزمایشگاه مهم است زیرا ما باید بسیار مطمئن نیستند ارسال مثبت کاذب یا منفی کاذب به همین دلیل است که ICMR اعتبار مهم است,” او اضافه شده است.

خصوصی labs را دنبال تست معیارهای تعیین شده توسط ICMR و باید به اطلاع همه موارد مثبت به وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

به گفته افراد آشنا با این موضوع دولت همچنین می توانید در نظر با استفاده از برخی از آزمایشگاه های خصوصی به عنوان مجموعه مراکز به افزایش تعداد مکان هایی است که می تواند جمع آوری نمونه برای آزمایش در حالی که آزمون واقعی اتفاق خواهد افتاد در دولت آزمایشگاهی.

“ما خواهد بود خوشحال به کار با دولت و کار در هزینه های ثابت توسط دولت است. بخش خصوصی برای اطمینان وجود ندارد و انتقال در مرکز تشخیصی. صفحه اصلی نمونه که بسیاری از آزمایشگاه در حال انجام در حال حاضر بهترین راه برای جلوگیری از ازدحام اما اگر اعداد بالا رفتن, راه اندازی مجموعه نمونه در منطقه جدا شده که در آن یک فرد می تواند در یک زمان خواهد بود یک گزینه” گفت: Dr Naresh Trehan رئیس Medanta-این Medicity است که در یکی از بیمارستان ها در مذاکرات با دولت برای خصوصی تست.

“بخش خصوصی مشغول به کار از نزدیک با دولت ایران در گذشته از جمله در H1N1 وقوع و شیوع بیماری تب دانگ برای تست بیشتر مردم و صرفه جویی در زندگی” گفت: Dr Trehan. “ما در مراحل نهایی مذاکرات و توافق وجود دارد در قیمت گذاری”.

“هنگامی که دولت می دهد یک سیگنال سبز این آزمایشگاه آماده هستند و می توانید شروع به تست ظرف چهار تا پنج روز. یک کنسرسیوم متشکل از هشت آزمايشگاه بزرگ از جمله زنجیر مانند دکتر لعل و SRL هم قابلیت انجام 8000 تا 9000 در آزمون در روز و ramping تا بیشتر اگر نیاز بود. دیگر labs – کسانی که معتبر هستند و قبلا تست شده برای H1N1 – ممکن است همچنین با عضویت در افزایش توانایی.” گفت: Dr سخت Mahajan, موسس, Mahajan تصویربرداری است که بخشی از شبکه ای از آزمایشگاه های تست برای Covid-19.

هند قرار داده سفارشات برای یک میلیون تست کیت از آلمان و یک درخواست با, که برای میلیون نفر دیگر پروب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>