شیوع کروناویروس – انسداد در اجرای ملی مستند منجر به j…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

صفحه اصلی وزارت صادر کرده است دستورالعمل زیر مدیریت بحران عمل می کنند (DMA) برای استفاده از اقدامات مختلف در سراسر کشور برای مبارزه با گسترش coronavirus طی 21 روز مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در شب سه شنبه.

دستورالعمل های در حال صادر شده برای حفظ “ثبات در برنامه و اجرای’ از اقدامات مختلف در حالی که حفظ “خدمات ضروری و لوازم از جمله زیرساخت های بهداشت و درمان می گوید:” وزارت خانه آزادی.

MHA دستورالعمل به شرح زیر اعلام مستند که به اثر می آیند از نیمه شب شنبه برای 21 روز بعد به عنوان اعلام کرد در طول PM مودی آدرس به ملت در روز سه شنبه.

دستورالعمل اعلام کرده اند حداکثر دو سال حبس انسداد یک مقام دولتی در تخلیه خود را در اجرای وظایف تحت DMA.

آن را نیز اعلام کرد چند مجازات از جمله زندان برای دو سال برای جرائمی مانند “ادعای نادرست”, “غلط هشدار”, “سوء استفاده از پول و یا مواد” و غیره.

نخست وزیر گفت: این مستند خواهد بود “مانند منع رفت و آمد” اما بسیار دقیق تر از “Janta حکومت نظامی” که مشاهده شد به طور داوطلبانه در یکشنبه نیاز مردم به ماندن در خانه به جز مواقع اضطراری است.

“به این منظور باید در نیروی باقی می ماند در تمام نقاط کشور برای یک دوره 21 روز از 25.03.2020” این سفارش می گوید.

این وزارت خانه همچنین انتظار می رود به اعلام “24/7 خط” برای کمک به دولت در طول این دوره گفت: یک خبرگزاری.

یکی دیگر از آژانس گزارش داد که کابینه وزیر راجیو Gauba خواهد صندلی یک جلسه فوری با همه دولت مدیر ژنرال پلیس (DGPs) و رئیس دبیران در روز سه شنبه شب به گچ کردن یک طرح در coronavirus بیماری همه گیر.

نمونه هایی از کشورهای دیگر مانند ایتالیا و انگلستان در میان سایر کشورهای اروپایی که در حال حاضر اجرا مستند نشان می دهد که تمامی خدمات و کسب و کار به جز برای خدمات ضروری تعطیل خواهد شد و مردم باید برای بیشتر ماندن در خانه به جز حداقل گردش برای مواد غذایی و یا به صورت اجتناب ناپذیر توجه پزشکی است.

ممنوعیت تجمعات عمومی و حوادث دسته جمعی است که در حال حاضر در نیروی ادامه خواهد داد تا همراه با بسته شدن نهاد آموزش و پرورش و تفریحی راههای مانند سینما و مراکز و سالن ها و باشگاه ها و بارها و رستوران ها و استخرهای شنا و پارک های سیرک, جامعه, سالن, ازدواج, سالن, و غیره ادامه خواهد داد.

روشن است که اگر تمام حمل و نقل عمومی ادامه خواهد داد به جاده و همچنین به نظر می رسد به احتمال زیاد پس از راه آهن در حال حاضر تعطیل خدمات خود را تا 31 مارس و کشورهای دیگر باید اجرا مشابه محدودیت در حمل و نقل جاده ای در هر دو بخش عمومی و بخش خصوصی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>