شیوع کروناویروس: NRAI می گوید بورس به قطار در کشور در نظر خروج…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ملی هند فدراسیون تیراندازی روز چهارشنبه گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد آن بورس به سفر خارج از کشور برای آموزش با توجه به رمان coronavirus تهدید و تردید نمی در بیرون کشیدن از توکیو المپیک تست رویداد در مارس اگر آن را تبدیل به یک خطر سلامت. هندی بورس در حال برنامه ریزی برای سفر به توکیو برای شرکت در المپیک تست رویداد میله میله را از 16 آوریل 26 در پایتخت ژاپن که میزبان این رویداد اصلی در ژوئیه-اوت این سال است.

“ما را انتخاب کرده اند ما تست رویداد تیم ما هستند اما در عین حال به تصمیم می گیرید. من قصد ندارم به خطر هر یک از این بچه ها. اگر ما احساس می کنیم و یا دریافت هر گونه مشاوره از هند المپیک انجمن(IOA) یا فدراسیون بین المللی ما ماموریت خود در توکیو را به ارزش خطر نمی,” National Rifle Association of India (NRAI) رئیس جمهور Raninder سینگ گفت: در روز چهارشنبه.

“ما اجازه می دهد ما بورس به سفر خارج از کشور برای آموزش و همچنین با توجه به این ویروس است. اگر یک تیرانداز شما در آزمون رویداد تر از ما هستند در معرض او و یا او را به بدترین خطر و پس از آن که تیرانداز نمی قادر خواهد بود برای شرکت در بازی های المپیک مانع ما شانس برنده شدن مدال,” او اضافه شده است.

رمان coronavirus که در چین نشات گرفته است گسترش به کشورهای دیگر از جمله ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>