شیوع کروناویروس زنده: غربالگری ویروس در اگرتلا فرودگاه در تریپورا. (اکسپرس عکس: Abhishek Saha)

شیوع کروناویروس زنده: سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز شنبه اعلام کرد شیوع کروناویروس که نشات گرفته از چین هوبئی استان و صادر شده است به حدود 20 کشور در حال حاضر به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی. مرگ و میر در شیوع این بیماری افزایش یافته است به 213 با تعداد موارد تایید شده در 9,692 چین مقامات بهداشتی تایید شده است.

اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی (PHEIC) اعلام شده است در مورد برخی از “جدی بهداشت عمومی را رویدادهای” را که ممکن است به خطر اندازد بین المللی سلامت عمومی است. تحت مقررات بین المللی بهداشت (IHR) در بهداشت عمومی اورژانس تعریف شده است به عنوان “یک رویداد فوق العاده” است که به منزله “یک خطر بهداشت عمومی به کشورهای دیگر از طریق بین المللی گسترش بیماری; و به طور بالقوه نیاز به یک هماهنگ بین المللی پاسخ”.

به سفارت هند در پکن هشدار داده است اتباع هند در ووهان آن است که در حال آماده شدن برای تخلیه این شب. “این پرواز را انجام خواهد داد آن دسته از اتباع هند که در داخل و اطراف ووهان و باید منتقل رضایت خود را تخلیه. وجود خواهد داشت یکی دیگر از پرواز و پس از آن که حمل کسانی که از دیگر نقاط استان هوبی” در سفارت هند گفت: در یک پیام به جامعه است. اما آن اضافه شده است که جزئیات “هستند آزمایشی”.

Coronavirus outbreak LIVE Updates: Death toll touches 170 in China; GoI plans evacuation of Indians شیوع کروناویروس زندگی می کنند به روز رسانی: مردم به نمایش در چین است. (عکس)

سفارت کشیده شده تا یک لیست از 374 دانش آموزان — تا 11 شب روز پنجشنبه — که در هواپیما وجود ندارد.1 و خواهد بود آزمایشی تخلیه در روز جمعه. اما ارتباطات رسمی به دانش آموزان نشان داده خواهد شد که این موضوع به پاکسازی پزشکی چک آپ انجام شده توسط مقامات چینی.

پیش از آن در روز اول مثبت مورد رمان Coronavirus در هند شناسایی شد در Thrissur, Kerala. بیمار 20 ساله دانشجوی پزشکی است که به تازگی از ووهان در چین شده است در انزوا نگه داشته و پایدار است.

کرالا وزیر بهداشت K K Shylaja گفت: آنها در انتظار نتیجه یک آزمون توالی ژن تنها پس از آن می تواند به طور قطعی اعلام کرد که او مبتلا به این ویروس است. سه نفر دیگر که در حال بازگشت از چین نیز در انزوا بخش در تریسور وزیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de