نوشته شده توسط Abantika Ghosh | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 11 مارس سال 2020 1:30:03 am

coronavirus, coronavirus news, coronavirus update, coronavirus update in india, coronavirus in india, coronavirus india, coronavirus cases in india, coronavirus in india delhi, coronavirus in delhi, coronavirus in hyderabad, coronavirus in karnataka, Maharashtra coronavirus, Kerala coronavirus, coronavirus vaccine در کرالا, مقامات گفت: شش مورد جدید در حال اولیه مخاطبین از ایتالیا-بازگشت زن و شوهر و پسر خود را که تست مثبت در یکشنبه; دو نفر دیگر هستند که پدر و مادر از 3 سال که تست مثبت در روز دوشنبه — آنها هم از ایتالیا بازگشت. (عکس)

دولت مقامات بهداشتی گزارش دادند 14 رمان جدید کروناویروس (COVID-2019) موارد در روز سه شنبه — هشت در کرالا سه هر در کارناتاکا و ماهاراشترا. در حالی که اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در مجموع 50 مورد بوده است شناسایی شده تا کنون (از جمله افرادی بودند مرخص در کرالا ماه گذشته) دولت گزارش این رقم را 61.

“در مجموع 50 مورد تأیید از COVID-19 گزارش شده در کشور تا حال حاضر. پس از 44 موارد مثبت اعلام شده دیروز 3 نمونه مثبت گزارش شد از بنگالور (با سفر تاریخچه از ما از طریق دبی); 1 بیشتر از بنگلور با سفر تاریخچه از ما از طریق فرودگاه هیترو; و 2 مورد مثبت از پونا (سفر تاریخچه از دبی),” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

“سه نفر از مجموع موارد (از کرالا) مرخص شده. از این 50 موارد 34 اتباع هند و 16 ایتالیایی. علاوه بر این دو مرگ و میر گزارش شده از مورشیدبد و لاداخ… هر دو یافت می شود منفی برای COVID-19” آن گفت:.

در کرالا, مقامات گفت: شش مورد جدید در حال اولیه مخاطبین از ایتالیا-بازگشت زن و شوهر و پسر خود را که تست مثبت در یکشنبه; دو نفر دیگر هستند که پدر و مادر از 3 سال که تست مثبت در روز دوشنبه — آنها هم از ایتالیا بازگشت.

توضیح داد: که فشار از coronavirus آمده است به هند ؟

در کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa گفت: چهار نفر در حال آزمایش مثبت در دولت تا کنون — 46 ساله مهندس نرم افزار که تست مثبت در روز دوشنبه بیش از یک هفته پس از بازگشت او از ما از طریق دبی; همسر و دخترش; و یک زن 50 ساله که در بازگشت از آمریکا از طریق لندن است.

برخی از سرخپوستان رشته در ایران بودند که airlifted به دهلی نو در روز سه شنبه. (PTI)

در ماهاراشترا یک روز پس از مقامات منطقه گفت: یک زن و شوهر که در حال بازگشت از دبی در اوایل این ماه آزمایش مثبت در پونا سه نفر دیگر از موارد گزارش شده در روز سه شنبه: دختر خود را راننده تاکسی آنها در سفر از بمبئی تا پونا و شرکت های مسافری.

در ضمن 58 سرخپوستان بودند که در رشته coronavirus-آمار ایران بودند airlifted صبح روز سه شنبه. “خوشحال به اطلاع رسانی است که در این مناسبت فرخنده از Holi دسته اول از 58 سرخپوستان رشته در ایران آورده شده است به خاک هند. C-17 است که در خارج از ایران در 0459 ساعت فرود آمد با 25 مردان, 31, زنان, 2 کودکان و 529 نمونه در هیئت مدیره. تمام 58 تخلیه سرخپوستان که فرود آمد در Hindon در IAF را C-17 Globemaster پرواز از ایران را آزمایش منفی… آنها باید در حال حاضر در قرنطینه می شود و به مدت 14 روز ایم” وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan.

او همچنین خطاب به COVID-19 بيمار دوره نقاهت در بیمارستان های مختلف در طول تماس های ویدئویی. “یک هولی به خوبی به سر برد. دلگرم کننده برای دیدن که coronavirus بیماران بستری در بیمارستان های مختلف در حال نقاهت خوب,” او هنوز توییتی.

مشاوره صادر شده است درخواست مسافران با سفر تاریخچه به چین, هنگ کنگ, کره جنوبی, ژاپن, ایتالیا, تایلند, سنگاپور و ایران و مالزی و فرانسه و اسپانیا و آلمان به انجام خودخواسته قرنطینه به مدت 14 روز از تاریخ ورود خود را و کارفرمایان خود را برای تسهیل کار از خانه برای کارکنان از جمله در طول این دوره است.

کابینه وزیر برگزار شد نشست سطح بالا برای بررسی وضعیت اقدام آمادگی و مدیریت COVID-19 موارد در کشور است.

هند تصمیم گرفته است به حالت تعلیق همه منظم و e-ویزا اعطا شده به اتباع فرانسه و آلمان و اسپانیا و یا قبل از مارس 11 ارائه آنها وارد نمی هند نشده است. ویزا اعطا شده به تمام اتباع خارجی که سفر تاریخچه به این کشورها و یا بعد از فوریه 1 و کسی که هنوز وارد هند نیز معلق شده است. شهروندان هند شده است “به شدت توصیه می شود” برای خودداری از سفر به فرانسه اسپانیا و آلمان است.

اداره کل هواپیمایی کشوری و در عین حال خواسته است تا تمام شرکت های هواپیمایی عامل پروازهای بین المللی برای اطمینان از در دسترس بودن به اندازه کافی خود اعلام اشکال به پر تکراری قبل از مسافران ترک پرواز. آنها همچنین خواسته شده است تا اطمینان حاصل شود در پرواز اطلاعیه ها.

بیش از 1400 تماس از کسانی که مورد آزمایش قرار داده اند تا کنون قرار داده شده اند و تحت نظارت است. در مجموع 404 هند اطلاعات تماس شهروند ایالات متحده که تست مثبت برای COVID-19 در بوتان شناسایی شده اند و تحت نظارت در آسام.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de