شیوع کروناویروس: جدا شده بر روی صخره به مدت 3 هفته 122 هندی خدمه بازگشت امروز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Ravik باتاچاریا | Kolkata | منتشر شده در تاریخ: 27 فوریه سال 2020 3:34:29 am

coronavirus, COVID-19, japan quarantine cruise, daimond ship coronavirus, daimond princess evacuation , daimond princess coronavirus cases, indians in Japanese cruise ship, الماس شاهزاده کشتی کروز در یوکوهاما. (AP)

سه هفته پس از آنها قرنطینه در لوکس کروز خاموش بندر یوکوهاما در ژاپن پس از یک کسی متحرك در هنگ کنگ در ماه ژانویه تشخیص داده شد با coronavirus 122 هندی خدمه در هیئت مدیره باید متحرك و به احتمال زیاد پرواز برگشت در روز پنج شنبه.

به گفته یکی از اعضای خدمه ساکن غرب بنگال آنها را پرواز به دهلی نو با یک ویژه پرواز ساعت 5 صبح پنج شنبه و قرنطینه برای 14 روز.

30 ساله که متعلق به اوتار دینجپور منطقه قبلا قرار داده تا فیلم در رسانه های اجتماعی رسیدن به نارندرا نخست وزیر و, West Bengal وزیر Mamata بانرجی و ترغیب آنها به دولت ژاپن به طور جداگانه قرنطینه شده و مثلا در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم.

“به سفارت هند در توکیو و شرکت ما در تلاش بودند به آمریکا بازگشت و در هفته گذشته ما تحت آزمون است. به تازگی نتایج آزمون آمد منفی و نشان داد که ما مثلا” این 30 ساله گفت: از طریق WhatsApp. “حدود 1 بعد از ظهر به وقت محلی 122 هندی خدمه از جمله من متحرك و رو به شش اتوبوس در بندر یوکوهاما. ما در حال گرفته به توکیو (Henada) فرودگاه.”

“ما گفته شده است که ما توان نگهداری در قرنطینه در یک مرکز ویژه برای 14 روز بیشتر خواهد شد و تحت آزمون است. پس از آن ما می توانیم به خانه بازگشت,” او گفت:.

صحبت به هند اکسپرس از Siliguri این عضو خدمه برادر گفت: “ما خیلی خوشحال است که من برادر است در نهایت بازگشت و خواهد بود در چند روز. من با صحبت او را امروز. ما نمی خواهد رفتن به دهلی نو پس از ما نمی خواهد اجازه دیدار با او — ما منتظر بازگشت او به خانه است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>