شیوع کروناویروس: نیلی لغو پروازها به مقصد دوحه تا مارس 17

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | بمبئی | به روز شده در: 9 مارس سال 2020 8:11:57 pm

coronavirus, indigo cancels flight to doha, doha bans indian passengers, coronavirus outbreak, coronavirus travel restrictions, coronavirus india news, indian express “ما خواهد بود و وضعیت را از نزدیک و به اشتراک گذاری به روز رسانی بیشتر هنگامی که این ممنوعیت برداشته است” بیانیه منتشر شده توسط نیلی هواپیمایی گفت.

بودجه حامل نیلی روز دوشنبه گفت: این لغو پروازها به مقصد دوحه تا مارس 17, پس از ممنوعیت سفر اعمال شده توسط قطر در هند اتباع با توجه به coronavirus را بترساند.

قطر به طور موقت ممنوع ورود افرادی که از هند و 13 کشور دیگر در پی شیوع کروناویروس که آلوده هزاران نفر از مردم.

به دنبال شیوع کروناویروس به روز رسانی های زنده

در بیانیه این شرکت هواپیمایی گفت: این امر می تواند لغو پروازها به مقصد دوحه تا 17 مارس است.

“ما خواهد بود و وضعیت را از نزدیک و به اشتراک گذاری به روز رسانی بیشتر هنگامی که این ممنوعیت برداشته شده است ،

جدا از هند توقیف موقت توسط قطر نیز قابل اجرا بر روی افرادی که از بنگلادش و چین و مصر و ایران و عراق و لبنان و نپال و پاکستان و فیلیپین و کره جنوبی و سریلانکا سوریه و تایلند است.

Coronavirus مارس 9 روز رسانی

“با توجه به ممنوعیت سفر برای مردم از چندین ملیت از جمله هند اتباع نیلی خواهد بود لغو آن پرواز به دوحه تا 17 مارس سال 2020” را Gurugram مبتنی بر شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>