شیوع کروناویروس: هند تیم تیراندازی با کمان می کشد از جام ملت های آسیا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Archery Association of India (AAI) در روز پنج شنبه انصراف خود را از تیم آینده آسیا جام جهانی, رده بندی مسابقات در بانکوک با توجه به coronavirus تهدید وجود دارد.

فصل-افتتاح مرحله 1 مسابقات برنامه ریزی شده است که برگزار خواهد شد در پایتخت تایلند از 8 مارس به 15.

این شده اند که هند برای اولین بار رقابت های بین المللی پس از بازگشت از پنج ماه تعلیق.

“پس از بررسی زمان هشدار دهنده وضعیت حساب coronavirus و با توجه به مشاوره های مسافرتی صادر شده توسط سای و کمیته بین المللی المپیک, تیر اندازی, انجمن هند نگران است در مورد سلامت تیم ما و می توانید هر گونه خطر تحت شرایطی” AAI معاون وزیر Gunjan Abrol نوشت جهانی تیراندازی با کمان دبیر تام Dielen.

یک کپی از نامه ای است که در اختیار PTI.

“از این رو تصمیم گرفته شده است برای خروج این تیم از جام ملت های آسیا مرحله 1 رتبه بندی جهانی تیراندازی با کمان مسابقات برگزار می شود در بانکوک از Marh 7-15.” هند بودند به ارسال دوم-رشته تیم برای مسابقات و تمام بلیط و رزرو ترتیبات انجام شده بود. تصمیم به خروج گرفته شد و پس از اخذ ورزشی اقتدار هند مشاوره در شب چهارشنبه.

“همانطور که شما آگاه هستند AAI همیشه می فرستد آن تیم به تمام اتفاقات انجام شده در بانکوک بدون شکست و این بار نیز ما بسیار شبیه به بخشی از این رویداد.

“همه قبل از خروج ترتیبات ساخته شد و به پرواز در مارس 7 اما متاسفانه ما مجبور به گرفتن این تصمیم سخت در برابر ما آرزو” به آن اضافه شده است.

جهانی تیراندازی با کمان گفت: با توجه به PTI که این مسابقات است حتی اگر شده است وجود دارد یک coronavirus مرگ در تایلند است که گزارش شده بیش از 45 موارد مثبت از ژانویه تاکنون است.

تعداد جهانی nCovid-19 مورد رسیده اند بیش از 88000 سراسر 66 کشور با بیش از 3000 مرگ و میر.

قبل از پنج ماه تعلیق شد مشروط برداشته جهانی تیراندازی با کمان در ژانویه هندی ورزشکاران شرکت تحت خنثی پرچم در قاره مدارک در بانکوک.

تعلیق برداشته شد پس از AAI در انتخابات ،

هند در حال حاضر دارای سه مردان و زنان توکیو المپیک سهمیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>