شیوع کروناویروس: هند-تاجیکستان دوستانه به احتمال زیاد به تعویق افتاد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند تیم ملی فوتبال در بازی دوستانه برنامه ریزی دور در تاجیکستان در تاریخ 31 مارس به احتمال زیاد به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس در سراسر جهان است. “به احتمال زیاد از آن خواهد شد به تعویق افتاد. وجود دارد و نگرانی ها بیش از coronavirus و ما را به احتیاط در این زمان” یک منبع نزدیک به توسعه گفت.

هند نیز میله میله را در قهرمانی آسیایی قطر در Bhubaneswar در جام جهانی 2022 مقدماتی گروه E کراوات در مارس 26. اگر چه در حال رشد وجود دارد نگرانی که آیا این بازی در نهایت دیدن نور روز یا نه, همه, هند, فدراسیون فوتبال (AIFF) دبیر Kushal Das گفت: “هیچ نسخه رسمی از کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فیفا. ما هنوز به آنها را بشنود.”

تعداد جهانی coronavirus موارد رسیده اند بیش از 90,0000 با بیش از 3000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان تا کنون.

بسیاری از رویدادهای ورزشی که تا به حال به تعویق افتاد با توجه به تهدید رو به رشد از coronavirus با سوال و حتی مطرح شده در مورد اینکه آیا بازی های المپیک برگزار خواهد شد در توکیو یا نه.

در یکی دیگر از توسعه Archery Association of India (AAI) نیز روز پنجشنبه گفت که آن را نمی خواهد ارسال تیم خود را برای آینده آسیا جام جهانی, رده بندی مسابقات در بانکوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>