شیوع کروناویروس: دولت تعلیق سفر ثبت نام به Kartarpur صاحب

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 15 مارس سال 2020 10:06:52 am

Kartarpur Sahib, International Women’s Day, CAA protests, women protesters, Punjab news, indian express news سفر به Gurdwara Kartarpur صاحب به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

وزارت امور یکشنبه به طور موقت به حالت تعلیق سفر و ثبت نام به Gurdwara Kartarpur صاحب در پاکستان به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری COVID-19 تا سفارشات بیشتر. با مسری coronavirus داشتن آن احساس حضور در پاکستان بیش از حد MHA سخنگو اعلام کرد تصمیم گیری در توییتر.

روز شنبه نخست وزیر پاکستان عمران خان تا به حال در یک توییت اعلام کرد که بسته شدن از gurdwara برای پاکستانی ها. با این حال دولت پاکستان گفت: Kartarpur راهرو باز خواهد ماند برای هند زائران.

این معبد Venkateshwara در آندرا پرادش را تیروملا بیش از حد قرار دادن محدودیت بر روی بازدیدکننده داشته است توسط زائران — این اولین بار در بیش از 1700 سال از وجود آن — با توجه به شیوع.

دولت هند پیشتر گفته است که یک تماس در Kartarpur راهرو را بسته با در نظر گرفتن این که اعلام شده همه گیر خواهد شد به زودی. این Jathedar از Akal تخت Giani Harpreet سینگ گفته است که این راهرو باید باز نگه داشته. این Jathedar گفت mediapersons در امریتسار که این راهرو یک ماده از ایمان برای سیک ها و آن را تنها باید بسته شود اگر تمام دیگر بین المللی زیارت بیش از حد به حالت تعلیق درآمد.

مقامات بهداشت در پنجاب گفت که از اتباع پاکستانی نیز تا به حال دسترسی به Kartarpur صاحبوجود دارد خطر که برخی از افراد آلوده ممکن است با تصویب این ویروس به زیارت حرم. با توجه به داده های قابل دسترسی توسط هند اکسپرس از دولت پنجاب مقامات 3,871 زائران سفر کرده بود Kartarpur صاحب بعد از عبور از دره بابا ناناک مرز در Gurdaspur بین مارس 7 و 13.

در همین حال پاکستان در اواخر جمعه شب پذیرفته نارندرا نخست وزیر پیشنهاد برای SAAR جلسه زیر که رهبران سارک در حال برنامه ریزی برای برگزاری نشست طریق ویدئو کنفرانس در coronavirus در ساعت 5 بعد از ظهر امروز.

اسلام آباد اما مشخص شده است که این تعامل می تواند در سطح ویژه معاون نخست وزیر پاکستان در سلامت است. در یک صدای جیر جیر, پاکستان, سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui گفت: “ما ابلاغ شده که SAPM (دستیار ویژه به نخست وزیر پاکستان) بر سلامت (ظفر میرزا) در دسترس خواهد بود برای شرکت در ویدئو کنفرانس از کشورهای عضو سارک در این مسئله است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>