شیوع کروناویروس: وجوه صبر و شکیبایی اجرا برای دانش آموزان از گجرات در انگلستان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Aditi رجا | وادودارا | به روز شده: مارس 29 سال 2020 12:08:29 am

India lockdown, Coronavirus cases, stranded students, Gujarat news, indian express news بستگان از این رشته در خارج از کشور و نیز پیوستن به نمایندگی به اعضای منتخب در هند. (بازنمودی)

در داخل خوابگاه در حومه شهر هارو در لندن چندین چمدان اندود شده تا حدود 15 تخت تختخواب سفری داستان خود را. سرنشینان این تخت بیشتر دانش آموزان از هند و نپال در حالی که دیگران هستند که از پاکستان و بنگلادش است.

آنها صرف بیشتر از زمان نگاه کردن به صفحه نمایش تلفن همراه خود را برای به روز رسانی اخبار در لغو محدودیت های مسافرتی در طول COVID-19 همه گیر به طوری که آنها می توانند به خانه بازگشت. که تنها اجتماعی فاصله گرفتن آنها می توانید از هم اکنون با حمام مشترک مادر و دیگر امکانات رفاهی در خوابگاه.

از یکی از تخت تختخواب سفری Snehal پاتل (23) از Sojitra در نند منطقه شده است مبارزه با ترس از ابتلا به ویروس. صحبت کردن بیش از تلفن او می گوید: “در آنجا مشهود است ترس در میان همه ما است. ما در این کهنه خوابگاه که هیچ یک از ما قادر به تحمل بهتر accomodation. حمام و آشپزخانه و سالن ها به اشتراک گذاشته شده از تخت تختخواب سفری نیز دقیقا راه یکی می تواند به حفظ اجتماعی فاصله…”

پاتل می گوید که این گروه از دانش آموزان شده است یک بسته نرم افزاری از اعصاب بعد از یک دانشجوی هندی درگذشت. “او از جنوب هند… او توسعه علائم و مدت کوتاهی پس از درگذشت. این باعث بسیاری از وحشت. بسیاری از سرخپوستان دیگر نیز درگذشت. همه از ما می ترسند حتی اگر ما عطسه. این است که هر چند ما خواهد مرد از افسردگی اگر نه ویروس. طی یک ماه من شده اند نوشیدن تنها آب داغ می گوید:” پاتل که خود را به اتمام کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی مدیریت از DeMontfort در دانشگاه لستر و در یک خانواده کسب و کار به خانه بازگشت.

پریا Balani (23) است که در لندن پس از سپتامبر 2018 تا اتمام کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی از دانشگاه لندن جنوبی بانک و تا به حال خود را تغییر بلیط بازگشت چهار بار. “وجود دارد هیچ کلمه ای از دولت در زمانی که آنها در حال برنامه ریزی برای بازگشت,” او می گوید.

او اشتغال پاره وقت در یک فروشگاه خرده فروشی به او کمک کرد تا جمع آوری برخی از صرفه جویی اما او خیره امکان در حال اجرا از پول است. “خانواده من است که در وادودارا و پدر من است فروتن تاجر. من ماندن با دوستان و مدیریت با ماه گذشته و پس انداز… اگر من را مجبور به ماندن در اینجا دیگر من به درخواست پدر و مادر برای پول…,” او می گوید.

دانشجویان باید با تشکیل یک گروه از سرخپوستان که به دنبال کمک از وزارت امور خارجی به بازگشت به خانه. هر روز در چند توییت در توییتر و پیام های اعضای این گروه از نقاط مختلف هند به اشتراک گذاری تصاویر و پیام های سختی که با آن مواجه هستند. با بودجه مواد غذایی و صبر در حال اجرا دانش آموزان خواست اقدام فوری از دولت است.

بستگان از این رشته در خارج از کشور و نیز پیوستن به نمایندگی به اعضای منتخب در هند. Hiren Panchmatiya یک تاجر از آناند ویدینگر است با نزدیک شدن بی جی پی MP از آناند Mitesh پاتل برای کمک به رسیدن به MEA به عنوان او 40 ساله, دکتر, همسرم, رشته است در لندن است.

Panchmatiya می گوید: “همسر من در لندن بود و خواهر من که تحویل اولین نوزاد در ماه مارس… ما 10 ساله دوقلوهای جدا شده از مادر خود… COVID-19 وضعیت در بریتانیا نگران کننده است… ما امیدواریم که دولت را بازگشت همه به زودی…”

آناند MP Mitesh پاتل تخمین می زند که حدود 3000 نفر از این منطقه به رشته در انگلستان و اعداد از دولت و کشور می تواند بالاتر باشد. “من در حال حاضر ارسال یک ایمیل به MEA و حتی صحبت به مقامات به دنبال عمل است. در حزب ما (BJP) بحث من مطرح کرده اند این موضوع را با وزیر Vijay Rupani و حزب دولت رئیس جمهور Jitu Vaghani. من امیدوار هستم که تصمیم گرفته خواهد شد به زودی” آناند MP Mitesh پاتل گفت: این روزنامه است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>