شیوع کروناویروس: خیابان های خالی و پارانویا به شمال ایتالیا می رود به حقیقت…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

خورشید میدرخشید در خلوت مربع در میلان و خالی گوندولا ونيز در روز یکشنبه به یک چهارم از ایتالیا با جمعیت آمد و به مقابله با قطع از بقیه کشور تحت قوانین جدید به شدت محدود کردن جنبش در داخل و خارج از جدید منطقه قرمز.

در حالی که برخی از بسته بندی کیسه های خود و فرار بسیاری در شمال ایتالیا ماند به شجاع یک مستند های اعمال شده توسط دولت در برخی از 15 میلیون نفر آن را به عنوان رمپ تا مبارزه مرگبار coronavirus.

این کشور در روز یکشنبه و ثبت دومین-بالاترین coronavirus و میر در جهان, پس از گزارش یک پرش شدید مرگ و میر — از 133 به 366-و سبقت کره جنوبی در عفونت.

ایتالیا به وزارت کشور گفت: هر کسی که ايميل مستند به خطر انداخته حداقل سه ماه در زندان یا 206 یورو (تومان 233) خوب است.

مردم تنها با یک “جدی” دلیل است که نمی توان به تعویق افتاد مانند کار فوری و یا مسائل مربوط به خانواده اجازه خواهد داشت در داخل یا خارج از قرنطینه مناطق که پوشش لومباردی و 14 استان در چهار, دیگر مناطق است.

مسافران ترک در پرواز در مستند مناطق نیاز به توجیه خود را — به غیر از افرادی که تا به حال شده است در این منطقه به طور موقت که مجاز به بازگشت به خانه. همه تازه واردان نیاز به توجیه سفر خود را.

پلیس خواهد بود راه اندازی کنترل در ایستگاه های قطار برای بررسی افراد درجه حرارت و متوقف کردن تمام ماشین ها در جاده های اصلی در داخل و خارج به منظور بررسی دلایل سفر این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

کشتی های کروز خواهد بود ممنوع از docking در ونیز تنها با مسافران که ساکنان شهر رنسانس مجاز به پیاده.

Alitalia معلق ملی و پروازهای بین المللی و از میلان Malpensa فرودگاه و اعلام کرد که عامل تنها در مسیرهای داخلی از میلان Linate.

مرز با سوئیس و اسلوونی باز باقی می ماند.

پینا Antinucci یک روانکاو در 60s که در میلان زندگی کرده و گفته او در رنج و کابوس و احساس دولت بود “بمباران ما با اضطراب, پخش كردن, پارانویا”.

“من می خواهم به می دانم که اگر من آلوده… از آن بهتر خواهد بود به می دانم که اگر من که ناخواسته مهمان که اشغال خانه ما ذهن و زندگی,” او گفت:.

با 366 مرگ و میر ایتالیا ثبت شده است که بیشترین مرگ و میر از COVID-19 بیماری از هر کشور در خارج از چین که در آن شیوع آغاز شد و در ماه دسامبر.

قوانین جدید آمد و در مدت کوتاهی پس از این خبر که تعداد افراد آلوده تا به حال شروع به پریدن کرد بیش از 1200 در یک دوره 24 ساعته.

این طرح به بیرون درز شد به رسانه ها در شنبه خشم نخست وزیر جوزپه کونته که ناودان از آن به عنوان “غیر قابل قبول” گفت: آن را ایجاد کرده بود “عدم اطمینان و اضطراب (و) سردرگمی”.

کارشناس ماسیمو Galli سر از یک تیم از پزشکان از تحقیقات پزشکی موسسه در میلان که موفق به شناسایی ایتالیایی سویه ماه گذشته گفته شده بود یک “فاجعه خطای ارتباطی” و “مطلق idiocracy”.

ایتالیایی virologist روبرتو Burioni توصیف نشت در توییتر به عنوان “خالص جنون”.

“این پیش نویس بسیار سخت فرمان است به بیرون درز جرقه وحشت و ارشاد مردم را امتحان کنید و فرار از (سپس) نظری منطقه قرمز حامل ویروس با آنها گفت: در رسانه های اجتماعی.

وینچنتزو Tosetti یک زن 34 ساله بازیگر و ونیز ساکن گفته است: “بسیاری از مردم من می دانم که فرار کرده اند عمدتا از میلان.

“این رفتن به تست ایتالیایی ها توانایی به رفتار مسئولانه و باید بگویم که تا به حال آنها بوده ام شکست. شده است وجود دارد یک exodus”.

همکار ونیزی به Giancarlo, 49, که نمی خواهم به گذشته خود نام گفت: “شما می توانید احساس اضطراب در هوا”.

این شهر شناور نیز تقریبا خالی از گردشگران بود که “ضربه”.

“اولین شهر رسید, رکورد, سیل در حال حاضر این است. ونیز بسیار شکننده است راست, در حال حاضر,” او گفت:.

ایتالیا پیدا کرده است خود را در خط مقدم مبارزه جهانی علیه ویروس با بیش از 5800 عفونت های ثبت شده در هفت هفته.

این ویروس در حال حاضر به 22, ایتالیایی, مناطق و اول مرگ و میر ثبت شده در ایتالیا را کمتر و پزشکی مجهز جنوبی.

رئیس منطقه Puglia در جنوب ایتالیا التماس کرد با تفکر هر کسی از بازگشت از لومباردی و 11 استان در مستند — که شامل شهرهای پارما و Rimini — به “متوقف کردن و به نوبه خود در اطراف”.

“دریافت کردن (قطار) در اولین ایستگاه دریافت نمی در پروازهای باری و بریندیسی, به نوبه خود اتومبیل خود را در اطراف با اتوبوس در توقف بعدی. نمی آورد و این بیماری همه گیر به Puglia,” او گفت: در Facebook.

“شما در حال حمل به ریه ها از برادران و خواهران خود را پدربزرگ و مادربزرگ عموهای عموزاده و پدر و مادر این ویروس است که به شدت تیره و تار نظام سلامت در شمال ایتالیا,” او گفت:. (AFP) آگهی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>