Coronavirus شیوع مرگ و میر می رسد 2666 در چین به عنوان موارد جدید سقوط جهانی…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Coronavirus شیوع بیماری را کشته است 2666 مردم و آلوده تقریبا 77800 مردم در چین مقامات بهداشتی در اینجا باید گفت با ارقام جهانی برای کسانی که بیمار توسط پاتوژن عبور از 80000 علامت در بیش از 30 کشور در روز سه شنبه.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در روز سه شنبه گفت: بیش از 500 مورد جدید و بیش از 70 مرگ و میر گزارش شده تا قبل از نیمه شب.

خبر خوب این بود که هیچ جدید تایید موارد covid-19 شد گزارش روز دوشنبه در 23 استان در سطح مناطق در سرزمین اصلی چین از جمله شانگهای و تیانجین این NHC گفت.

تنها نه جدید تایید موارد گزارش روز دوشنبه در خارج از استان هوبئی کانون شیوع.

این NHC اضافه شده که تا نیمه شب دوشنبه در مجموع 27,323 بیماران مبتلا به رمان coronavirus شده بود از بیمارستان مرخص شد پس از بهبودی.

“چین روزانه تعداد تازگی درمان و مرخص رمان coronavirus بیماران پیشی گرفته است که از عفونت های جدید برای هفتمین روز متوالی” به NHC نقل است گفت: روزانه صبح جلسه.

هوبئی استان, اما, ادامه خواهد داد را به دقیق ترین کنترل و پیشگیری از اقدامات NHC گفت.

استان نزدیک به 60 میلیون بوده است تحت یک مستند برای نزدیک به یک ماه است.

شرقی چینی شهر چینگدائو که در آن تعداد زیادی از کره جنوبی اقامت و نیز یک مقصد توریستی محبوب برای آنها اعلام شد که در آن اتخاذ سختگیرانه تر بیماری پیشگیری سیاست, درخواست بازدید کنندگان خارجی به هر دو تحت یک 14 روز خانه قرنطینه و یا اقامت در هتل های تعیین شده به عنوان عفونت اعداد در کره جنوبی افزایش یافت و به ده برابر در کمتر از یک هفته.

رسانه های دولتی گزارش گفت: چینگدائو در استان شاندونگ را آغاز کرده است “…به ترتیب برای تعیین وسایل نقلیه را انتخاب کنید تا تمام بازدید کنندگان خارجی از ورود در چینگدائو و ارسال آنها را به خانه های خود را برای 14 روز در قرنطینه اجباری. خارجی ها از آمدن به صورت کوتاه مدت بازدید و یا کسب و کار سفر فرستاده خواهد شد برای تعیین هتل چینگدائو دولت اعلام کرد.”

در ضمن در حال سقوط تعدادی از موارد است که باعث شده دولت به تدریج طرح جاده بازگشت به حالت عادی با تمرکز بر روی استارت آپ ساخت و بازگشایی کارخانه.

چین در صدر برنامه ریزی های توسعه ملی و اصلاحات (NDRC) در روز سه شنبه گفت چین را طبقه بندی مناطق — در خارج از کانون هوبئی و شهر پکن — به پایین متوسط و بالا-خطر مناطق بر اساس میزان و شدت محلی covid-19 اپيدمی.

“شهرستان در سطح مدیریت مناطق خارج از پکن و هوبئی استان خواهد شد طبقه بندی به سه کلاس, یعنی, کم, متوسط و پرخطر مناطق” Ou Xiaoli یک NDRC رسمی گفت.

“مناطق کم خطر طبقه بندی خواهد شد و به طور کلی زندگی عادی تولید آسانسور حمل و نقل محدودیت. دولت های این مناطق باید به کمک شرکت ها با چالش ها و مشکلات از جمله عدم اشتغال و مواد اولیه” این کمیسیون اشاره کرد.

چندین چینی محلات و یا طرح های خود را پایین تر اضطراری پاسخ نسبت به شیوع کروناویروس, رسمی, خبرگزاری شین هوا گزارش روز سه شنبه.

از اواخر ماه ژانویه تمام استانی در سطح مناطق در سرزمین اصلی چین را فعال سطح بالا اضطراری پاسخ به این رمان coronavirus لغو حوادث دسته جمعی, بسته شدن جاذبه های دیدنی و تعلیق از راه دور اتوبوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>