شیوع کروناویروس: تلفات عبور از 1800 در چین; هند به ارسال تجهیزات پزشکی به ووهان

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 18 سال 2020 9:29:53 am

coronavirus, coronavirus india, coronavirus india relief flight, coronavirus medicines, coronavirus cases China, coronavirus cases India, indian express در ITBP قرنطینه مرکز در دهلی نو روز شنبه. (Express photo by Amit Mehra)

مرگ و میر ناشی از کوروناویروس صعود به 1,868 در چین روز سه شنبه 98 بیشتر مردم درگذشت در حالی که تعداد کل موارد تایید شده شروع به پریدن کرد به 72,436 AP گزارش شده است. از 98 مرگ و میر گزارش شده در شنبه 93 گزارش شده از هوبئی استان کانون ویروس سه از استان هنان و هر یک از هبی و هونان گفت: ملی کمیسیون بهداشت.

هوبئی گزارش 1,807 جدید تایید موارد مصرف مجموع تعداد این موارد به 59,989 در استان است. یکی دیگر از 1,432 جدید موارد مشکوک گزارش شده از بقیه از چین است.

چگونه بسیاری از مردم از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان در سراسر چین تا کنون ؟

دولتی شین هوا اخبار آژانس گزارش روز دوشنبه که هوبئی دیدم 1,223 بیماران مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی آوردن تعداد کل مرخص بیماران در این استان به 7,862. در مجموع 12,552 مردم شده بود از بیمارستان مرخص شد پس از بهبودی در سراسر چین تا کنون به آن اضافه شده است.

پس از ووهان 406 خارج از قرنطینه اردوگاه در دهلی نو

روز دوشنبه 406 سرخپوستان بودند که احتمالا پس از تخلیه از ووهان در چین داده شد گواهینامه ها گفت: آنها تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus و اجازه داده شد به ترک مرکز در Chhawla. گروه — 186 زنان 209 مردان و کودکان 11 — شامل تعداد زیادی از دانشجویان پزشکی از هوبئی دانشگاه علوم پزشکی در شیان حدود 450 متر از مرکز ثقل این بیماری همه گیر.

دو نفر سمت چپ ITBP تسهیلات دوشنبه در حالی که دیگران را به ترک در روزهای آینده. این ITBP نیز ارائه شده به ارائه حمل و نقل تا فرودگاه ترمینال اتوبوس یا ایستگاه راه آهن.

coronavirus infection, coronavirus deaths, coronavirus vaccine, COVID-19, Pune news, maharashtra news, indian express news هند به تازگی فرستاده دانشمندان آن را به یک جلسه که بررسی بر توسعه گزینه های درمان از جمله مواد مخدر و تشخیص به عنوان یک اقدام متقابل به دستگیری گسترش coronavirus. (بازنمودی تصویر)

در اوایل این ماه 654 نفر تخلیه شدند — 647 سرخپوستان و هفت Maldivians — در دو هوایی هند پرواز از ووهان زمین صفر از رمان شیوع کروناویروس. این علامت اوج یک مجتمع 96-ساعت عملیات نصب توسط دهلی نو که درگیر درگیر شدن با پکن در سطوح مختلف.

هند به ارسال تجهیزات پزشکی به ووهان

هند نیز ارسال یک محموله از تجهیزات پزشکی به ووهان در تسکین پرواز بعد از این هفته به طور آزمایشی برنامه ریزی شده دور سوم از تخلیه از اتباع هند در خارج از ووهان و هوبئی سفارت هند (EOI) در پکن روز دوشنبه گفت:.

این بیماری به نام COVID-19 پدید آمده در ماه دسامبر در ووهان هوبئی پایتخت و اطراف آن منطقه قرار داده شده است تحت مستند سعی کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است. حمل و نقل متوقف شده است هزاران نفر از تخت بیمارستان اضافه شده است و نظامی پزشکان و پرستاران مستقر شده اند به کارکنان امکانات در غرق محلی سیستم مراقبت های بهداشتی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر