Airbnb, Inc. است تعلیق check-ins در همه آن پکن listings تا مارس مطابق با مقررات محلی در نظر گرفته شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که گسترش در سراسر چین است.

سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت در بیانیه ای گفت که آن را بازپرداخت برای تمام کسانی که تحت تاثیر و یا که خود را لغو رزرو. این معلوم نیست که آیا Airbnb محلی رقبا از جمله Tujia و Trip.com گروه Ltd. به طور مشابه به تعلیق تمام رزرو در پایتخت. در آن برنامه تلفن همراه Ctrip گفت: “برخی از” رزرو آپارتمان در پکن را معلق شده است و توصیه می شود کاربران به نوبه خود به هتل ها به جای.

“در پرتو این رمان شیوع کروناویروس و راهنمایی از مقامات محلی برای کوتاه مدت اجاره صنعت در طول این بهداشت عمومی اورژانس رزرو از تمام لیست در پکن با چک در 7 فوریه سال 2020 به 29 فوریه سال 2020 شده اند به حالت تعلیق” Airbnb گفت: در آن بیانیه است. شرکت “قدردانی است که کنترل بیماری تلاش ها باعث کلی سفر اختلالات است که همچنین بر جامعه ما مهمان و میزبان است.”

مقامات بهداشتی در چین و در سراسر جهان در حال تلاش برای ارزیابی اینکه آیا بزرگترین در جهان شناخته شده قرنطینه تلاش موثر بوده است در شامل پنومونی زا ویروس در مرکزی هوبئی استان یک منطقه محصور در خشکی از 60 میلیون نفر است. عفونت در حال افزایش است در جای دیگر در کشور و پکن یکی از محبوب ترین مقصد توریستی. یکشنبه, پکن بهداشت مقامات تایید کرده اند 337 موارد از جمله مرگ دو نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de