شیوع کروناویروس: در Manesar ارتش هند مجموعه تسهیلات برای دانش آموزان در بازگشت از چین

نوشته شده توسط Sakshi Dayal | Gurgaon | منتشر شده در تاریخ: فوریه 1, 2020 1:53:39 am

تسهیلات شده است به بخش های تقسیم شده هر کدام با حداکثر ظرفیت از 50 نفر از دانش آموزان. توییتر/PTI

بیش از سه روز گذشته ارتش هند راه اندازی قرنطینه مرکز “در منطقه ای جدا و دور از جمعیت” در Manesar به خانه دانش آموزان آورده بودن بازگشت به هند از چین در ووهان در نور از شیوع کروناویروس. “آن تعیین شده است تا به دور از جمعیت در بازداشتگاه موقت. تسهیلات اساسی ساختار از قبل وجود داشته اما ما شروع به تنظیم آن را به عنوان یک مرکز قرنطینه در شب ژانویه 27. این مرکز در حال حاضر آماده دریافت آسمان” گفت: رسمی.

این تسهیلات قرار است به خانه در حدود 300 دانش آموزان و شامل اقامت سربازخانه اداری مناطق و یک مرکز پزشکی در منطقه است.

“برای جلوگیری از جرم شیوع آن شده است به بخش های تقسیم شده هر کدام با حداکثر ظرفیت از 50 نفر از دانش آموزان. هر بخش بیشتر شده است تقسیم به بازداشتگاه. جمعیت بخش اجازه داده نخواهد شد به درآمیزند با هر یک از دیگر. جدا از بازی کردن تماشای تلویزیون و داشتن وعده های غذایی با هم در یک بازداشتگاه هیچ کس اجازه خواهد داشت به تعامل با اعضای دیگر بازداشتگاه و قطعا دیگر بخش” ارتش گفت: در آزادی مطبوعات.

غربالگری در فرودگاه خود را توسط یک تیم مشترک از مسلح مجبور خدمات پزشکی (AFMS) و فرودگاه اقتدار بهداشت (AHPA) را تعیین می کند که در میان کسانی که پس از رسیدن خواهد بود قرنطینه در Manesar تسهیلات.

مقامات گفت: evacuees خواهد شد طبقه بندی شده اند به سه دسته — ‘مظنون مورد’ که شامل افراد با علائم تب و سرفه و یا زجر تنفسی; ‘تماس’ که حاکی از افراد و نمایش علائم و اما چه کسی باید بازدید غذاهای دریایی-حیوانات بازار یک مرکز درمانی و یا در تماس با یک فرد چینی با علائم در دو هفته گذشته; و ‘غیر تماسی مورد’ که شامل مردم اتصالات به دو دسته.

در حالی که کسانی که چاک دار تحت مشکوک مورد’ حمل و نقل خواهد شد به جداسازی بخش پایه در بیمارستان دهلی اردوگاه (BHDC) کسانی که در دیگر دو دسته فرستاده خواهد شد به Manesar تسهیلات جایی که آنها باقی خواهد ماند تا برای 14 روز به عنوان آنها در حال نظارت برای نشانه هایی از عفونت با معاینه پزشکی انجام شده به صورت روزانه.

به گفته مقامات این مرکز اجرا خواهد شد توسط یک نامزد افسر مسئول خواهد شد که سر از یک تیم از یک جامعه متخصص طب دو پرستاری افسران زن افسر پزشکی و پرستاری دستیار. برای جلوگیری از گسترش این ویروس, بهداشت و درمان کارگران و کارکنان را به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی, که شامل, ماسک, محافظت از چشم, کفش, پوشش لباس و دستکش. دیگر بازدید کنندگان و ساکنان ساخته خواهد شد به پوشیدن “سه لایه ماسک” در تمام زمانها.

“هیچ غیر نظامی و یا خدمت پرسنل دقیق به کار در داخل این تسهیلات اجازه خواهد داشت به بیرون بروید مگر اینکه مجبور با یک وضعیت اضطراری” ایالات انتشار.

در پایان دوره 14 روزه, کسانی که با هیچ نشانه ای خواهد بود و مجاز به بازگشت به خانه با خود “مستندات دقیق” در حال ارسال به منطقه و دولت نظارت واحد برای نظارت بیشتر. کسانی که آلوده خواهد شد معطوف به جداسازی بخش در BHDC برای بررسی بیشتر و بهبود. نمونه دوم را نیز ارسال خواهد شد به NCDC دهلی نو برای ویروسی تایید و آنها را مرخص خواهد شد “تنها پس از بالينی بازیابی و دو پی در پی منفی نمونه های آزمایش برای n-COV”.

اتحادیه وزارت بهداشت خواست مردم برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین است. آن را نصب تاسیسات حرارتی غربالگری در 21 فرودگاه و صادر مشاوره به حمل و نقل و حمل و نقل هوایی بخش است. دولت به شدت تلاش برای نظارت بر این موارد و جلوگیری از گسترش ویروس.

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها است که باعث بیماری اعم از سرماخوردگی به بیماری های جدی مانند سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS-CoV) و سندرم حاد تنفسی (SARS-CoV).
رمان coronavirus (nCOV) یک گونه جدید است که قبلا شناخته شده در انسان است.

📢 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر