Coronavirus: Odisha به توزیع سه ماه از جیره به ذینفع

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sampad Patnaik | به روز شده: مارس 18, 2020 4:23:38 pm

Odisha to distribute three months ration of grains, oil to PDS beneficiaries اتصال به دستگاه های pos در FPSs توسط تضمین دولت. در مورد اتصال وجود ندارد اشعار رزمی پیشینیان دستگاه همچنین می تواند در حالت آفلاین. (بازنمودی تصویر)

در پی coronavirus شیوع Odisha دولت تصمیم به توزیع foodgrains عموم سیستم توزیع (PDS) به ذینفع برای جلوگیری از هر گونه ترساندن از کمبود اقلام ضروری و یا عجله در نمایشگاه قیمت مغازه ها.

وزارت منابع غذایی و مصرف کننده رفاه اعلام کرد که توزیع برنج و گندم و S. K. نفت به 3.26 کرور ذینفع تحت ملی امنیت غذایی عمل می کنند و 4.50 لاخ ذینفع تحت دولت امنیت غذایی عمل می کنند از طریق PDS برای آوریل, مه, ژوئن از 1 آوریل تا مه 15.

وزیر Ranendra Pratap Swain اظهار داشت در توییتر: “بهره مند شده است با توجه به دوره پنجره از 45 روز خود را به جمع آوری سه ماه جیره/S. K. نفت استحقاق تلوتلو خوران در, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از عجله در این نمایشگاه به مغازه ها, در پی مداوم #CoronaVirus تهدید. #OdishaFightsCorona #COVID19”.

پس از Coronavirus مسری است در طبیعت و مواد غذایی سبوس دار باید توزیع به PDS ذینفع از طریق دستگاه های pos اما بدون استفاده از هر نوع بیومتریک اسکن از طریق یا اسکنر اثر انگشت یا عنبیه اسکنر متصل به e-PoS.

به عنوان در هر مورد دولت الکترونیکی, نقطه فروش (اشعار رزمی پیشینیان) دستگاه های نصب شده در نمایشگاه, قیمت مغازه ها در حال خروج از ذینفع و ضبط الکترونیکی از یارانه foodgrain توزیع به ذینفع. در مقایسه با قبل از عمل ثبت دستی-نگهداری از معاملات اشعار رزمی پیشینیان بر اساس معاملات دارای این مزیت است که FPS نمایندگی لازم نیست به صورت دستی را جداگانه/مطالب تکراری از foodgrain توزیع در ثبت و جیره کارت های ذینفع.

اتصال به دستگاه های pos در FPSs توسط تضمین دولت. در مورد اتصال وجود ندارد اشعار رزمی پیشینیان دستگاه همچنین می تواند در حالت آفلاین.

در ضمن در اوریسا همه در این منطقه جمع شده اند خواست برای تکمیل تمام ترتیبات مقدماتی در هفت روز آینده, جدول زمانی, به طوری که توزیع شروع خواهد شد از 1 آوریل سال 2020 است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>