Coronavirus: Odisha اول دولت برای اجرای هفته مستند از جمعه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sampad Patnaik | بوبانسور | به روز شده: مارس 21, 2020 8:09:19 pm

coronavirus india, coronavirus india updates, odisha cm naveen patnaik, coronavirus indian states lockdown, latest news, indian express پنج منطقه – از جمله آن شهرها و روستاها – همراه با (شهرها) سمبلپور, ژرسوگودا, Baleswar, پوری, Rourkela, Bhadrak, Jajpur شهر و Jajpur را تحت نزدیکی مجموع مستند از مارس 22 (اکسپرس عکس شاشی Ghosh)

Odisha وزیر Naveen Patnaik شنبه اعلام کرد یک هفته “در نزدیکی مجموع مستند” پنج ولسوالی در دولت همراه با هشت شهرها برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus.

با توجه به دولت سخنگوی Odisha است که دولت برای اولین بار در کشور به قفل کردن 40 درصد از دولت با تمرکز بر مناطق که در آن بیش از 70 درصد از مسافران خارجی بازگشته اند.

اینجا کلیک کنید برای آخرین به روز رسانی در coronavirus

پرداختن به شهروندان در Odia, Patnaik گفت: در یک ویدئو به آدرس: “در دو ماه گذشته از جهان تغییر کرده است. سیاست و اقتصاد پشت سر گذاشته شده است به عنوان یک مسئله بهداشتی است جهانی نگرانی زیادی نسبت”.

Coronavirus رسیده است هند است. تعداد آسیب دیده (بیماران) در حال افزایش است. این ویروس از خارج می آیند و نه یک درمان خاص. تنها آگاهی می تواند به جلوگیری از گسترش این ویروس”, Patnaik ادامه داد.

“لطفا در خانه بماند به طوری که شما می توانید محافظت از خود و خانواده خود را. اجازه نمی دهد این ویروس به خانه خود را وارد کنید. این استراتژی شده است با موفقیت مورد استفاده در برابر Coronavirus توسط چین در ووهان استان است. ما باید به آغوش این استراتژی را با محدود کردن خودمان به خانه های ما و پله برای فعالیت های ضروری تنها” Patnaik تجدید نظر در این ویدئو.

“هفته آینده بسیار مهم است. در چند روز گذشته بیش از 3000 نفر بازگشت به Odisha از خارج از کشور. 70 درصد از این افراد متعلق به (مناطق مانند ) خوردا, Cuttack, Ganjam, Kendrapada و Anugul”, او گفت:, اعلام, “در مرحله اول این پنج منطقه – از جمله آن شهرها و روستاها – همراه با (شهرها) سمبلپور, ژرسوگودا, Baleswar, پوری, Rourkela, Bhadrak, Jajpur شهر و Jajpur را تحت نزدیکی مجموع مستند از مارس 22 ساعت 0700 تا مارس 29 2100 ساعت”.

لیست معافیت تحت عنوان “نزدیکی مجموع مستند” او گفت:, “قطار و خدمات هوایی را عملیاتی باقی می ماند. فروشگاه های مواد غذایی, سبزیجات, بازار گوشت و مرغ و دارو مغازه ها باز خواهد بود. بیمارستان های خود پرداز بانک شهرداری, خدمات پلیس, آتش, ODRAF (Odisha فاجعه rapid Action Force), پمپ های بنزین و آب و برق خدمات ارائه خواهد شد. دفاتر اداری نیز باز باقی می ماند”.

“من دستور داده اند (دولت) پلیس را دقیق اقدام علیه کسانی که در نقض این محدودیت ها به نفع مردم” Patnaik هشدار داد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>