Coronavirus اعلام نشده اپیدمی در پنجاب پاک دولت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت پنجاب را روشن کرده است coronavirus شده است اعلام کرد یک بیماری همه گیر در دولت و وزارت بهداشت تا به حال صرفا با صدور احتیاطی مشورتی تحت یک عمل که خواستار اقدامات ویژه برای جلوگیری از شیوع و یا گسترش هر گونه بیماری خطرناک.

یک سخنگو گفت: کاملا وجود دارد هیچ اپیدمی این بیماری در کشور و آزادی مطبوعات صادر شده توسط وزارت بهداشت در این موضوع تا به حال سهوا توصیف Covid-19 به عنوان یک اپیدمی بیماری است.

این گروه تا به حال صادر مشورتی تحت اپیدمی بیماری عمل 1897 تنها به عنوان یک “تنظیم موقت” برای مبارزه با تهدید از کروناویروس گفت: سخنگوی اضافه کردن وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس و وحشت در حال حاضر و اوضاع کاملا تحت کنترل است.

سخنگوی روشن ساخته است که در حالی که مشاوره, اطلاع رسانی, لیست پیشگیرانه و اقدامات احتیاطی صادر شد در خط با تصمیمات گرفته شده توسط وزیر کاپیتان Amarinder سینگ به اطمینان حاصل شود که این بیماری نه در دولت, دولت به کار گرفته نمی شود هر گونه تصمیم گیری برای اعلام بیماری یک بیماری همه گیر.

به گفته سخنگوی تحت اپیدمی بیماری عمل می کنند که دولت تا به حال انجام داده بود به یک سری از طرح های پیشگیرانه از جمله غربالگری موارد مشکوک ضبط از سفر تاریخچه در مورد سفر به کشور/منطقه ای که در آن COVID-19 گزارش شده است و 14 روز خانه قرنطینه فرد با چنین سابقه ای یافت می شود بدون علامت است.

نمونه دو تا از سه نفر که از ایتالیا به Hoshiarpur اند آورده شده است برای تست در دولت کالج پزشکی (GMC) در امریتسار آنها پس از آزمایش مثبت در گزارش های اولیه هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) در دهلی نو.

این گزارش نهایی در حال انتظار از موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا که در آن نمونه های فرستاده شده بود, گفت: سخنگوی.

سی و یک نفر آلوده شده اند توسط coronavirus تا کنون در هند به عنوان دولت گرفته است کشت از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده.

شیوع کشته شدن بیش از 3400 نفر و در سراسر بیش از 90 سازمان ملل با شش کشور گزارش خود را در مورد اول در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>