Coronavirus: دفاع ملی آکادمی ممنوعیت تورهای, هوای آزاد, افزایش; دانشجویان مجاز نیست هر بازدید کننده

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | پونا | به روز شده: مارس 18, 2020 10:30:44 pm

دفاع مقامات روز چهارشنبه گفت: پیام های در حال گردش در رسانه های اجتماعی در مورد یک فرد آلوده در مجاور دانشگاه نظامی موسسه فن آوری (MILIT) و دفاع موسسه فن آوری های پیشرفته (DIAT) بودند نادرست است.

ملی دفاع آکادمی (NDA) روز چهارشنبه گفت: آن را به حال تعلیق تمام تورهای آموزشی, هوای آزاد, افزایش و جمعی دیگر فعالیت ها برای دانشجویان همراه با محدودیت در ورود خارجی ها به دانشگاه. دانشجویان نیز اجازه داده نمی شود بازدید کنندگان را پدر و مادر و یا دیگران تا سفارشات بیشتر به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر.

هند اکسپرس گزارش داده بود در مشاوره های صادر شده برای افسران کارآموزان و کارکنان در همه دفاع موسسات در داخل و اطراف پونا زیر پزشکی مشاوره از خدمات ستاد.

یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده توسط NDA طریق پونا دفاع روابط عمومی افسر اظهار داشت: “تمام دانشجویان و پرسنل در NDA توجیه شده است احیا در مورد علل و علائم COVID-19 افسر فرمانده نظامی بیمارستان. آنها همچنین توصیه شده است برای اطمینان از بهداشت شخصی. همه بزرگ اجتماعات و جشن و توده فعالیت های سفر به مکان های شلوغ, مهمان, سخنرانی و نمایش فیلم بوده است به حالت تعلیق تا سفارشات بیشتر. تمام تورهای آموزشی و افزایش نیز لغو شد.”

آزادی مطبوعات افزود: “دانشجویان هستند که از نزدیک تحت نظارت علائم توسط افسران بخشی سالمندان و غیر نظامی می بینند. بازدید کنندگان نیز مجاز نمی توان آن را به پدر و مادر و یا دیگران است. هر فرد با علائم آنفولانزا و سرفه و سرماخوردگی توصیه شده است به گزارش آن را بلافاصله و به غربالگری و درمان به طور جداگانه. اقدامات گرفته برای بررسی خارج از مراجعه به NDA برای کار و یا اهداف دیگر.”

دفاع مقامات روز چهارشنبه گفت: پیام های در حال گردش در رسانه های اجتماعی در مورد یک فرد آلوده در مجاور دانشگاه نظامی موسسه فن آوری (MILIT) و دفاع موسسه فن آوری های پیشرفته (DIAT) بودند نادرست است. “هیچ علائم مرتبط با کروناویروس تشخیص داده شده اند در هر پرسنل از MILIT یا DIAT. همه ترتیبات لازم در محل برای تنظیم نمایش فیلم” آنها اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>