Coronavirus: ماه پس از آزمایش مثبت 8 اروپایی ها تخلیه شده در کرالا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Shaju فیلیپ | تریواندروم | به روز شده: مارس 11, 2020 3:10:32 pm

Coronavirus: Month after testing positive, 8 tourists discharged in Kerala Coronavirus: در یک بیمارستان در کرالا است. حداقل هشت گردشگران از ایتالیا و انگلستان بودند مرخص این هفته یک ماه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. (PTI عکس/فایل)

Coronavirus (COVID-19): هشت گردشگران از کشورهای اروپایی مرخص شده از بيمارستان در کرالا بعد از تست مثبت برای coronavirus ماه گذشته. گردشگران و هفت از انگلستان و یکی از ایتالیا بودند تحت درمان در بيمارستان های دولتی در کوچی و تریواندروم. آنها تا به حال شده است طبقه بندی شده در گروه پرخطر به عنوان شش نفر از آنها بالای سن 60 و یکی شد 83.

هشتم بيمار 57 ساله ایتالیایی که تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 مارس 13 در حالی که او ماندن در ساحل مقصد Varkala نزدیکی تریواندروم.

یک رسمی وزارت بهداشت به نقل از گردشگران گفت: آنها از این نظر است که آنها نمی خواهد که چنین حق بیمه مراقبت های پزشکی در کشور خود در این ساعت از بحران است. “همه آنها را ستایش برای پزشکان و پرستاران و کل سیستم. آنها درمان شده اند با دقت گفت:” یک مقام رسمی در Kochi.

پس از مرخص شدن گردشگران منتقل شد به یک مرکز که در آن آنها خواهد بود قرنطینه برای یکی دیگر از 14 روز.

ایتالیا و انگلستان در میان کشور بدترین ضربه, گزارش بیش از 147,000 و 74,000 COVID-19 موارد به ترتيب در روز شنبه.

پنج نفر از هشت انگلستان گردشگران مرخص شد بخشی از 19 عضو گروه بود که offloaded: از دبی-محدود امارات پرواز در کوچی در 15 مارس. آنها مجاز از پرواز به خارج از کشور منتقل شده به جداسازی بخش پس از یک در میان گروه 57 ساله شهروند بریتانیا آزمایش مثبت برای این بیماری در حالی که آنها در موننر. شش نفر دیگر پس از آن آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان به خوبی.

در موارد متعدد در طول درمان بریتانیا گردشگری تا به حال شده است در یک سیستم حمایت از زندگی. او اولین بار Covid-19 بیمار در کرالا به اداره مبتلا به HIV داروهای. بعد دو نفر دیگر از بیماران در گروه سنی 76 و 88 بودند و همچنین اداره با همان داروها.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>