نوشته شده توسط Shubhajit Roy | دهلی نو | به روز شده: فوریه 10 سال 2020 7:24:39 am

Coronavirus, Coronavirus in China, Coronavirus India, Coronavirus India to help China, PM Modi Xi Jinping, india china relations Coronavirus بیماران در یک بیمارستان در ووهان چین. (رویترز)

به عنوان coronavirus مرگ و میر در چین صعود به 811 روز یکشنبه نخست وزیر نارندرا مودی از ارائه “کمک” به رئیس جمهور چین “به چالش”.

این اولین ارتباط در مورد این مسئله از آنجا که شیوع ماه گذشته. ابراز همبستگی با “رئیس جمهور چین و مردم چین” مودی در نامه ای به یازدهم ارائه شده خود را تسلیت در از دست دادن زندگی با توجه به شیوع.

منابع گفت: مودی ارائه می گردد هند کمک به چالش و همچنین انتقال قدردانی به دولت چین برای تسهیل تخلیه شهروندان هند از هوبئی استان است.

در مارس 2018 رهبران دو ملاقات کرده بود در ووهان برای اولین نشست رسمی.

با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط مقامات چینی, 89 مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه — بالاترین تک روز شمار کشته شدگان — در نظر گرفتن مجموع تلفات به 811 وجود دارد 2,656 جدید تایید موارد است. تعداد تایید عفونت در حال حاضر لمس 37,198.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: در آن گزارش روزانه که coronavirus تلفات پیشی گرفته است تعداد مرگ و میر در 2002-03 شیوع بیماری سارس است که آغاز شده در جنوب چین کشته و بیش از 700 نفر در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و جاهای دیگر.

توضیح داد

رسیدن

تقریبا چهار ماه بعد از مودی و شی جین پینگ در دیدار خود در پورام توافق برای افزایش ارتباطات استراتژیک در تمام مسائل مورد علاقه متقابل هند با استناد به “چنای اتصال” را به عنوان آن می رسد به پکن. پیشنهاد کمک به بخشی از هند دیپلماتیک toolkit از آن قوی تجربه در پزشکی و دارویی بخش.

مودی ارائه کمک آمد و سه روز پس از وزارت امور خارجی سخنگو گفت که اگر خواسته دولت هند خواهد بود آماده ارائه کمک به چین است.

منابع گفت که هند شناخته شده برای آن دارویی و پزشکی تخصص است “به خوبی قرار می گیرد” برای کمک به چین در این انتقادی ساعت. وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla بود منتقل و این پیشنهاد را در دیدار با سفیر جمهوری مردم چین به هند Sun Weidong در روز جمعه.

“خوشحالم که برای دیدار با w/ وزارت خارجه هند @harshvshringla. بحث ارتقاء چین-هند روابط دو جانبه به خصوص هماهنگی و همکاری در مبارزه با #coronavirus” چینی فرستاده بود توییتی پس از جلسه Shringla.

در اوایل این ماه در هند تخلیه 647 سرخپوستان و هفت Maldivian اتباع از هوبئی استان و پایتخت آن ووهان در دو هوایی ویژه هند پرواز. دولت همچنین از تمام شهروندان هند را به “خودداری” از سفر به چین است.

در روشن سرکوب اتباع چینی در سفر به هند هند لغو همه موجود معتبر ویزا برای چینی و خارجی که برای بازدید از کشور در دو هفته گذشته. در فوریه 2, هند تا به حال به طور موقت به حالت تعلیق e-visa تسهیلات برای مسافران و اتباع خارجی ساکن در چین است.

به دهلی نو تخلیه هندی شهروندانخارجی وزیر امور S Jaishankar صحبت کرده و به دولت های عضو شورا و وزیر امور خارجه وانگ یی. چینی سفیر Sun Weidong تا به حال به نقل از وانگ به عنوان گفتن Jaishankar در طول مکالمه تلفنی که “همه باید بازی یک سازنده. ما نمی فکر می کنم آن است که مفید برای یک کشور خاص به اعتیاد به مواد مخدره تا وضعیت و یا حتی ایجاد وحشت”.

خورشید تا به حال به نقل از Jaishankar عنوان کرد و گفت که “این مهم است که به بررسی شیوع بیماری در یک هدف و شیوه ای منطقی و نه اقدامات که ممکن است وضعیت را پیچیده کند”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im