Coronavirus: MHA می گوید متحده به عمل در برابر کسانی که اذیت و آزار مردم از N-E

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Deeptiman Tiwary | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 24, 2020 3:34:39 am

coronavirus, coronavirus lockdown, coronavirus outbreak, coronavirus infection, north eastern students face racism, mumbai news, maharashtra news, indian express news یک دانش آموز بود ضربه توسط یک بالون آب بر روی هولی و به نام “کرونا” در دانشگاه دهلی شمالی پردیس. در یک مورد دیگر یک زن از شمال شرق به تعقیب یک Pandara جاده رستوران توسط مهمان. پلیس دهلی در زمان cognisance از هر دو این موارد منابع گفت. (فایل عکس/بازنمودی هدف)

با موارد متعدد از مردم از شمال شرق که مورد آزار و اذیت و همراه با کروناویروس در طول چند هفته گذشته وزارت امور دوشنبه مشورتی صادر به تمام متحده به مناسب اقدام قانونی علیه افرادی که افراط در چنین فعالیت هایی است.

چند نمونه از نژادی تهمت علیه مردم از شمال شرق و از جمله ورزشکاران را به نور مشورتی گفت. “شده اند وجود دارد موارد که در آن مردم از شمال… شده اند و مورد آزار و اذیت توسط ارتباط آنها را به COVID-19. این است که به لحاظ نژادی تبعیض آمیز و ناخوشایند و دردناک به آنها” مشاوره گفت. “آن درخواست شده است که همه نهادهای مجری قانون در دولت خود را UT ممکن است لطفا حساس به اقدام مناسب در موارد آزار و اذیت زمانی که این گزارش شده است.”

منابع گفت: حداقل سه نفر از این حوادث گزارش شده از دهلی نو. در یک مورد یک زن از مانیپور بود تف توسط دوچرخهسواری که به نام او “کوروناویروس” در Vijay نگر.

یک دانش آموز بود ضربه توسط یک بالون آب بر روی هولی و به نام “کرونا” در دانشگاه دهلی شمالی پردیس. در یک مورد دیگر یک زن از شمال شرق به تعقیب یک Pandara جاده رستوران توسط مهمان. پلیس دهلی در زمان cognisance از هر دو این موارد منابع گفت.

“برخی از حوادث نژادی سخنان برابر North-East مردم پدید آمده در برخی از نقاط هند در پی #Coronavirus با توجه به فرهنگی جهل و تعصب طرز & عدم درک. موضوع مورد بحث با NE بخش MHA. سخت مشورتی است که صادر شده به کشورهای” وزیر ورزش Kiren Rijiju بود توییتی چهارشنبه.

گزارش های رسانه ای از سراسر کشور نشان می دهد که مردم از شمال شرق با آن مواجه اند نژادی تهمت با توجه به ویژگی های خود را. در حالی که یکی از مانیپور نامیده می شد coronavirus در حالی که خرید مواد غذایی در بازار در پونا دیگری بود به نام “چینی” توسط یک ترافیک پاسبان در شهر در حالی که fining او برای پوشیدن کلاه.

در اینجا سریع coronavirus راهنمای برای شما به ماندن بگیرید به روز شده: که همه باید آزمایش Covid-19 و هنگامی که? | چگونه شما باید قرنطینه خودتان ؟ | چگونه اغلب (و چگونه) شما باید به تمیز کردن خانه خود را ؟ | چه Janata مقررات منع رفت و آمد اعلام شده توسط PM مودی? | که محدود از آمدن به هند و از کی ؟ | چه مدت می تواند ویروس های زنده بر روی سطوح و یا در هوا در اطراف شما ؟ | هنوز هم بیشتر Coronavirus Q&A توضیح داده شده در اینجا

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>