Coronavirus ممکن است آلوده کردن سلول های قلب در بيماران آلوده می گوید گزارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

محققان از جمله کسانی که از هند منشاء نشان داده اند که این رمان coronavirus می تواند آلوده آزمایشگاه-رشد عضله قلب, سلول های, نشان می دهد, ممکن است ممکن است برای این ویروس به طور مستقیم باعث عفونت قلب در Covid-19 بيمار. مطالعه منتشر شده در مجله Cell Reports پزشکی بود که بر اساس آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه رشد سلول های عضله قلب که تولید شد از unspecialised انسان سلول های بنیادی است.

“ما نه تنها به کشف که این سلول های بنیادی مشتق شده از سلول های قلب را مستعد ابتلا به عفونت رمان coronavirus اما این ویروس همچنین می توانید به سرعت تقسیم در سلول های عضلانی قلب” گفت: مطالعه همکاری نویسنده آرون شارما از Cedars-Sinai حکام پزشکی احیا کننده موسسه در ایالات متحده است. “قابل توجه تر آلوده سلول های قلب نشان داد که تغییرات در توانایی خود را به ضرب و شتم پس از 72 ساعت از عفونت” شارما گفت.

اگر چه بسیاری از Covid-19 بیماران دچار مشکلات قلبی دانشمندان گفت: دلایل این علائم به طور کامل روشن نیست. گفتند از قبل موجود شرایط قلبی و یا التهاب و محرومیت از اکسیژن است که در نتیجه از عفونت باید همه دخیل دانسته شده است. به گفته دانشمندان وجود دارد فقط محدود به شواهد موجود که رمان coronavirus SARS-CoV-2 به طور مستقیم فرد آلوده سلول های عضلانی قلب است.

مطالعه حاضر نشان داد که SARS-CoV-2 می تواند آلوده قلب سلول های مشتق شده از انسان های بنیادی-سلول ها و تغییر چگونه ژن ها در این سلول ها را کمک پروتئین است. بر اساس این مشاهدات دانشمندان تایید کرد که انسان سلول های قلب می تواند به طور فعال توسط ویروس آلوده فعال ذاتی سلولی “مکانیسم های دفاعی” در تلاش برای کمک به پاک کردن ویروس.

با استناد به محدودیت های مطالعه آنها گفت: این یافته ها نه کامل تکرار آنچه که اتفاق می افتد در بدن انسان پس از تحقیقات انجام شده در آزمایشگاه رشد سلول های قلب. این دانش ممکن است کمک به محققان با استفاده از سلول های بنیادی مشتق از سلول های قلب به عنوان یک پلت فرم غربالگری برای شناسایی ترکیبات ضد ویروسی است که می تواند در کاهش عفونت های ویروسی از قلب معتقد است مطالعه همکاری نویسنده Clive Svendsen.

“این ویروسی همه گیر است که عمدتا تعریف شده توسط تنفسی, علائم, اما هم وجود دارد عوارض قلبی از جمله آریتمی و نارسایی قلبی و میوکاردیت ویروسی” گفت: Svendsen مدیر پزشکی احیا کننده موسسه. “در حالی که این می تواند ناشی از التهاب در پاسخ به این ویروس اطلاعات ما نشان می دهد که قلب نیز می تواند به طور مستقیم تحت تاثیر این ویروس در Covid-19,” Svendsen گفت.

این دانشمندان همچنین دریافتند که درمان با یک آنتی بادی پروتئین می تواند قفل بر روی انسان سطح سلول گیرنده ACE2 — شناخته شده SARS-CoV-2 ‘دروازه’ به سلول. به گفته محققان این درمان آنتی بادی قادر به بلانت ویروسی تکرار در آزمایشگاه رشد سلول های قلب نشان می دهد که ACE2 گیرنده می تواند مورد استفاده توسط ویروس به انسان وارد سلول های عضلانی قلب.

“با مسدود کردن ACE2 پروتئین با یک آنتی بادی ضد ویروس است که به راحتی قادر به اتصال به ACE2 پروتئین و در نتیجه به راحتی نمی تواند وارد سلول” شارما گفت.

“این نه تنها کمک می کند تا به ما در درک مکانیسم چگونه این ویروس عملکرد, اما همچنین نشان می دهد روش های درمانی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک درمان بالقوه برای SARS-CoV-2, عفونت,” او اضافه شده است.

در این مطالعه محققان همچنین با استفاده بشر ناشی از سلول های بنیادی پرتوان یا iPSCs که یک نوع تمایز سلول های رشد یافته در آزمایشگاه که از خون یک فرد و یا سلول های پوست. گفتند iPSCs می توانید هر نوع سلول موجود در بدن هر یک از حمل مواد ژنتیکی فرد است. به گفته دانشمندان بافت-سلول های خاص ایجاد شده در این راه هستند و برای تحقیقات استفاده می شود و برای ایجاد و تست بالقوه بیماری درمان است.

“این قابل قبول است که مستقیم عفونت از سلول های عضله قلب ممکن است منجر به COVID مربوط به بیماری های قلبی گفت:” ادواردو Marban مدیر اجرایی Smidt قلب موسسه در ایالات متحده و مطالعه همکاری نویسنده است.

“این کلید تجربی سیستم می تواند مفید باشد برای درک تفاوت در بیماری فرآیندهای مرتبط coronaviral عوامل بیماری سارس و MERS” گفت: Vaithilingaraja Arumugaswami یکی دیگر از نویسندگان این مطالعه از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>