Coronavirus: ماهاراشترا سانتی متر سفارشات بمبئی دفاتر بسته تا Mar 31, خدمات ضروری…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزیر Uddhav Thackeray روز جمعه دستور بسته شدن دفاتر و مغازه ها در بمبئی شهری منطقه پونا پیمپری و ناگپور تا 31 مارس برای جلوگیری از هر گونه امکان coronavirus عفونت در حال گسترش است.

Thackeray همچنین اعلام کرد که دولت را در عمل تنها 25% از نیروی کار را از 50 درصد است که خود دولت اعلام کرده بود در هفته گذشته.

رئیس جمهوری را اعلام نکرد تعلیق قطار و اتوبوس خدمات به عنوان پیش بینی شده بود توسط برخی از.

“شده اند وجود دارد خواسته است که قطار و اتوبوس و غیره. تعطیل شود. این ممکن است مربوط به پیشنهاد, اما آنچه در مورد افرادی که بخشی از خدمات اساسی مانند پزشکان و پرستاران و BMC کارکنان و غیره. چگونه می شود آنها سفر؟” Thackeray گفت: در یک آدرس به دولت از طریق Facebook.

“بنابراین ما تصمیم گرفته اند که همانطور که از در حال حاضر ما نمی تعطیل قطار و یا اتوبوس, اما ما تصمیم گرفته اند به کارکنان قدرت در ادارات دولتی به 25 درصد از 50 درصد

خاموش شدن را به اثر می آیند از نیمه شب.

خدمات ضروری مانند شیر, مواد غذایی, پزشکی مغازه ها ادامه خواهد داد تا عملکرد Thackeray گفت.

این وزیر بود flanked توسط وزیر بهداشت راجش Tope و ماهاراشترا دبیر کل Ajoy مهتا.

Thackeray گفت که جمعیت محلی در قطار و اتوبوس را کاهش داده اما آن را تا به پایین بیشتر است. او گفت که در خانه ماندن است و تنها “سلاح” در مقابل مبارزه در Covid-19.

“این است که تعطیلات آن است که خاموش شدن در منافع خود را, بنابراین اجتناب از جسارت کردن” رئیس جمهوری گفت: اضافه کردن قطار و اتوبوس خدمات را به متوقف شود اگر ازدحام نمی رفتن قابل ملاحظه ای پایین.

Thackeray خواسته شرکت های خصوصی مدیریت به پرداخت روزانه خود شرط برای این مدت. “این بخشی از بشریت و ما امیدواریم که هر کس را نگه می دارد تا بشریت با کسر حقوق و دستمزد کارکنان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>